BRK OLBRACHT RAFAŁ OLBRACHT

verified_user
364 polubień
ul. Łucznicza 10/11,
71-472 Szczecin , Polska
Poproś o informacje

BRK OLBRACHT RAFAŁ OLBRACHT Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witamy na profilu usługi mojepapiery.pl

Mojepapiery to usługa dla Biur Rachunkowych, które do obsługi swoich klientów potrzebują czegoś więcej, niż tylko skrzynka pocztowa email.

Mojepapiery to bezpieczna Strefa Klienta, którą można szybko wdrożyć w dowolnym biurze rachunkowym. Oferuje między innymi:

> dostęp 24h do archiwum dokumentów
> łatwe wysyłanie dokumentów do księgowej
> powiadomienia SMS/email o zaliczkach na podatki
> historię rozliczeń miesięcznych z 3 lat
> kontrolowanie listy opłat za usługi księgowe
> aplikację mobilną

Na rynku jest wiele firm oferujących usługi e-ksiegowości, gdzie przekazywanie dokumentów i współpraca z firmami odbywa się również za pomocą portali internetowych. Nasza usługa jest czymś innym, bo jest adresowana dla innych klientów. Nasi użytkownicy, to klienci tradycyjnych biur rachunkowych, którzy przede wszystkim cenią sobie bezpieczeństwo danych i współpracę ze swoją zaufaną księgową. Nasza usługa może tę współpracę uczynić łatwiejszą.

Uwaga! Dostawca usługi nie pobiera żadnych opłat od klientów biur rachunkowych. Powiedź swojej księgowej o naszej usłudze.

ul. Łucznicza 10/11, Szczecin

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
8512065432
Regon
320307311

BRK OLBRACHT RAFAŁ OLBRACHT Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę