wynajmij-busa.eu

verified_user
Dobrzańskgo 3
20-262 Lublin, Polska

wynajmij-busa.eu Informacje o firmie

Ogólne informacje

Posiadamy do wynajęcia busa 16-osobowego (15 pasażerów + kierowca) i 8-osobowego (7 pasażerów + kierowca). Wszystkie busy wyposażone są w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa oraz dysponują dużą przestrzenią bagażową. Dodatkowo istnieje możliwość podpięcia przyczepy.
Oferowany przez naszą firmę transport osób to oszczędność i wygoda. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez Klienta w taki sposób, aby zminimalizować koszty przejazdu.<br />
Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję na wykonywanie Krajowego i Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób autobusami i samochodami, busami 9-osobowymi. Kierowcy posiadają aktualne badania psychologiczne i lekarskie oraz kurs na przewóz osób. <br />
Nasza firma świadcząca usługi w branży transportowej bezpośrednio związane z przewozem osób busem, zdaje sobie sprawę jak bardzo cenione jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewnienie bezpiecznych i komfortowych warunków podróży, niskie ceny oraz punktualność bezpośrednio wpływają na popularność naszej firmy. Realizujemy przewóz osób, który spełnia oczekiwania oraz zapewnia komfortowe i bezpieczne dotarcie do celu.
Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z naszych usług transportowych spełni Państwa oczekiwania, ponieważ cenimy sobie stałą współpracę z naszymi Klientami.

Firma oferuje

Wynajem busów i autobusów - oferujemy przewóz osób busami i autobusami, transfer na i z lotniska, obsługę imprez okolicznościowych, wyjazdy turystyczne i inne.

wynajmij-busa.eu Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?