Mitec Sp. z o.o.

verified_user
464 polubień
Wita Stwosza 2
40-036 Katowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Mitec Sp. z o.o.

Widlak P.U.H. Andrzej Kocełak Katowice
Radockiego 100 , Katowice
Widlak-Serwis - wózki widłowe serwis części zamienne do wózków widłowych sprzed…

Mitec Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Mitec Sp. z o.o.
Autoryzowany dealer wózków widłowych Nissan Forklift

Wysokiej klasy, sprawdzone i niezawodne wózki widłowe są fundamentem działalności naszej firmy. Zajmujemy się nimi w sposób kompleksowy, w zależności od potrzeb Klienta - sprzedajemy wózki widłowe nowe i używane, prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz zapewniamy profesjonalny autoryzowany serwis. Jesteśmy nastawieni na stałą współpracę z klientem w dziedzinie, w której odnosimy sukcesy oraz gwarantujemy pełna satysfakcje z oferowanych usług.

Oferujemy wiele modeli wózków widłowych Nissan dbając o Państwa zadowolenie. Proponujemy urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających, jak i doskonale spełniają się w rozmaitych branżach i zastosowaniach.

Mitec sp. z o.o. została założona w 2012 przez ludzi którzy od 2004 r zdobywali doświadczenie w Sprzedaży oraz serwisie Nissan Forklift. Stworzenie firmy było odpowiedzią na rynek w którym znajdują się klienci odpowiedzialni za swój biznes. Doświadczenie, którym może pochwalić się nasza firma, pozwala zagwarantować odpowiednią jakość zarówno obsługi, jak i sprzętu. Decydując się na oferowane przez nas urządzenia, wybieracie Państwo nowoczesne rozwiązania. Każdy z dostępnych u nas wózków łączy bowiem solidność wykonania z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Ofera nasza zawiera również:

Podesty ruchome Haulotte - Europejskiego lidera oraz trzeciego na świecie producenta w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków, Haulotte oferuje Państwu kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych.
Regały magazynowe Mecalux - Szeroka gama regałów magazynowych i innych systemów służących do składowania wszelkiego rodzaju produktów zarówno na paletach, jak i w pojemnikach.

Wita Stwosza 2 Katowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 18:00
Wtorek:
07:00 - 18:00
Środa:
07:00 - 18:00
Czwartek:
07:00 - 18:00
Piątek:
07:00 - 18:00
Sobota:
07:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
NIP
9542435124
Regon
278034609
Kategorie
sprzedawca wózków widłowych dealer pojazdów mechanicznych
Słowa kluczowe
Dostawca urządzeń dla przemysłu i handlu,

Mitec Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę