MARTIS S.A.

verified_user
21 polubień
Szańcowa 66
01-458 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do MARTIS S.A.

Labsolution Sp. z o.o. Warszawa
Trocinowa 52, Warszawa
<p>Oferujemy wyposażenie laboratoryjne <b>PerkinElmer, Inficon, PeakScientific,…
Chwilówki i szybkie pożyczki Get-Money.pl Warszawa
Get-Money.pl - firma oferująca bankowe i pozabankowe pożyczki krótko i długoter…
Prowly.com Sp. z o.o. Warszawa
Chocimska 3a, Warszawa
<html><body> to aplikacja internetowa dla PR-owców, która istnieje na rynku o…
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA IWONA KOWALSKA Warszawa
Modlińska 345, Warszawa
<p>Stacja paliw Lotos</p>

MARTIS S.A. Informacje o firmie

Ogólne informacje

STRUKTURA GRUPY

MARTIS ADVERTISING

MARTIS ADVERTISING oferuje kompleksową obsługę marki i każdego projektu, stawiając na strategiczne rozwiązania kreatywne, precyzyjne określenie grupy celowej oraz wybór skutecznych kanałów komunikacji. To pozwala osiągnąć wysoką efektywność realizowanych kampanii.

Nad konceptami reklamowymi pracuje zespół liczący około 30 osób, wiele z nich ma dorobek i doświadczenia wyniesione z agencji sieciowych. Przystępując do pracy przeprowadzamy audyty komunikacyjne, oceniając sytuację przedsiębiorstwa i jego marek. Po analizie danych wypracowujemy nowe strategie komunikacji, oferujemy też pomoc w ich efektywnej implementacji. Doradzamy klientom, nie tracąc z oczu określonych przez nich priorytetów. Dzięki temu dajemy im pewność, że osiągną założone cele marketingowe i wizerunkowe.

• analiza otoczenia, w tym konkurencji, badania konsumenckie
• opracowanie konceptu pozycjonowania marki
• nakreślenie ogólnego planu komunikacji, w tym rekomendacja optymalnych rozwiązań kreatywnych i kanałów dotarcia do grup docelowych
• profesjonalny i dostosowany do potrzeb copywriting, także w sferze Digital
• moderowanie interakcji z grupami odbiorców
• scenariusze reklam radiowych/telewizyjnych, eventów, działań typu ambient, etc.
• wszelkie formy reklamy prasowej i outdoor
• projekty wydawnicze, w tym m.in. : newslettery, raporty i broszury firmowe

MARTIS CONSULTING

MARTIS CONSULTING (www.martis-consulting.pl) to firma konsultingowa, działająca na rynku od 2001 roku, oferująca wyspecjalizowane usługi w obszarach PR-u korporacyjnego oraz relacji inwestorskich. Zajmuje się kształtowaniem wizerunku firm w mediach i wśród inwestorów, świadczy usługi z zakresu komunikacji z rynkiem finansowym, oferuje doradztwo strategiczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji, przygotowuje i wdraża strategie oraz programy społecznej odpowiedzialności (CSR).
MARTIS CONSULTING posiada niezbędne doświadczenie i kompetencje, umożliwiające efektywne wspierania spółek giełdowych w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, zwłaszcza przy publicznych ofertach sprzedaży akcji lub innych transakcjach na rynku kapitałowym.
MARTIS CONSULTING zatrudnia najlepszych specjalistów na polskim rynku, jest także firmą, która obsługuje największą ilość spółek z najbardziej prestiżowych indeksów warszawskiej giełdy – WIG30.

MARTIS SIGNAGE

MARTIS SIGNAGE zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem systemów identyfikacji wizualnej, oznakowania obiektów użyteczności publicznej, elementów małej architektury, form przestrzennych i elementów ozdobnych, logotypów, reklam, przewoźnych stoisk handlowych - kiosków handlowych.

Specjaliści MARTIS SIGNAGE zarządzają i koordynują pracami na każdym etapie projektu, oferując wszystkie konieczne usługi, co pozwala klientom koncentrować się na innych zadaniach. Zaczynając od fazy architektonicznego projektu koncepcyjnego, przez uszczegółowienie i rozwój koncepcji, doradztwo, akceptację prototypów, fazę projektowania warsztatowego i obliczeń konstrukcyjnych, produkcję elementów, montaż i uruchomienie oznakowania, aż do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego – to wszystko pozostaje w ich kompetencji.

Dzięki współpracy z partnerską pracownią architektoniczną 4105.eu, MARTIS SIGNAGE jest w stanie wykonać duże, kompleksowe projekty architektoniczne obiektów, takich jak centra handlowe i biura placówek komercyjnych. Swą ofertę usług firma kieruje przede wszystkim do właścicieli, inwestorów i wykonawców obiektów oraz do sieci komercyjnych, w tym banków.

MARTIS MEDIA
www.martis-media.pl

Oferta MARTIS MEDIA koncentruje się na planowaniu i optymalizacji kampanii, zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w Internecie. Firmę wyróżnia umiejętne łączenie Internetu z telewizją, co jest jednym z najefektywniejszych sposobów realizacji celów komunikacyjnych
Początki działania to rok 2008 (Simplemedia), od 2014 roku nazwą MARTIS MEDIA. To zespół profesjonalistów, który dobrze wykorzystuje koniunkturę dla mniejszych, wysoko wyspecjalizowanych firm, zyskując zasłużoną renomę w branży. Dzięki doświadczeniu udziałowców oraz długofalowym relacjom z dostawcami, MARTIS MEDIA jest w stanie zaoferować bezkonkurencyjne ceny na kampanię we wszystkich środkach masowego przekazu.

MARTIS INTERACTIVE

Spółka działa w obszarze marketingu „on line”( SEO, SEM, AdWords), a jej oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy stawiają pierwszy krok w sieci, jak i tych, którzy pragną zbudować w Internecie swą przewagę nad konkurencją. Rozwiązania, jakie proponuje efektywnie łączą informatyczny consulting z e-marketingiem.

Osiąganie celów biznesowych wymaga dziś synergii informatycznego systemu działań marketingowych oraz informatycznej strony organizacji firmy. Dzięki temu tradycyjny marketing wzbogacony zostaje o zaawansowane aplikacje, które nie tylko przekażą informacje, ale też wykreują potrzeby i pozyskają klientów.

MARTIS INTERACTIVE stawia się na integrację systemów sprzedażowych i dystrybucyjnych z takimi narzędziami, jak: strony www, sklepy internetowe, portale społecznościowe, fora internetowe oraz systemy komunikacji mobilnej. Oferuje także informatyczną poprawę funkcjonowania firmy poprzez usprawnienie procesów, dzięki czemu stają się one łatwiej dostępne dla klientów.

Szańcowa 66 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Forma prawna
Spółka akcyjna
Słowa kluczowe
Firma,

MARTIS S.A. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę