Manzuko

verified_user
6352 polubień
15 ulubione
Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów, Polska
local_parking
4 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Manzuko Informacje o firmie

Ogólne informacje

Manzuko powstało z radości tworzenia, zaczęło się od tego, że nie wszystkie półfabrykaty do biżuterii były dostępne. Postanowiliśmy ich poszukać i sprowadzić, początkowo na własny użytek z czasem dla klientów. Dziś w sklepie internetowym zgromadziliśmy ponad 15 tys. produktów a wśród nich: koraliki, łańcuszki, zapięcia do biżuterii, zawieszki do bransoletek i mnóstwo innych elementów do tworzenia biżuterii. Obsługujemy zarówno małych klientów jak i duże biżuteryjne firmy, realizujemy projekty pod zamówienia indywidualne, poszukujemy z pozoru niedostępnych elementów do biżuterii. Manzuko to nie jest firma sprzedająca, Manzuko to współpraca niezależna od wartości zamówienia. Manzuko to ludzie, którzy lubią to co robią.

Firma oferuje

Koraliki i półfabrykaty do wyrobu biżuterii w ilościach detalicznych i hurtowych. Naszą specjalnością są kaboszony i oprawy do kaboszonów. Kaboszony szklane posiadamy w najwyższej jakości na rynku, a oprawy do kaboszonów w ogromnej ilości wzorów. Łańcuszki do biżuterii to również nasza mocna strona.

Rzemieślnicza 29 Człuchów

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook instagram pinterest youtube
Rok założenia
2012
Forma aktywności
Import, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Partnerstwo cywilne
NIP
8431074220
Regon
770820882
Słowa kluczowe
Hurtownia/sklep, Hurtownia biżuterii, jubiler

Zdjęcia

Manzuko Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę