Mad Mobil

verified_user
696 polubień
ul. Wodzisławska 228
44-270 Rybnik, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Mad Mobil

Mad Mobil D. Oszek M. Gawałek A. Oszek Rybnik
Mad Mobil s.j., istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1993 roku. Początkowo firma…

Mad Mobil Informacje o firmie

Ogólne informacje

Mad Mobil s.j., istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1993 roku. Początkowo firma działała jako komis samochodowy, a następnie rozwinęła swoją działalność o dystrybucję i serwis samochodów marki Fiat. Zdobyte doświadczenie oraz analiza specyfiki rynku motoryzacyjnego w rejonie śląskim, skłoniły właścicieli spółki Mad Mobil s.j. do rozpoczęcia współpracy z Nissan Poland Sp. z o.o., a następnie z Suzuki Motor Poland sp. z o.o.

Skutkiem podjętych decyzji, firma Mad Mobil znana jest jako:

Autokomis Mad Mobil (od 1993 roku)
Autoryzowany Dealer Nissana (od marca 2003 roku)
Autoryzowany Dealer Suzuki (od września 2005 roku)

Oferta firmy przygotowana jest dla Klientów Indywidualnych oraz dla Firm i obejmuje:

sprzedaż samochodów nowych i używanych
serwis mechaniczny
serwis blacharsko-lakierniczy
sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

W zakresie tych usług, firma nieustannie dąży do ciągłego podnoszenia poziomu ich jakości we wszystkich obszarach jej działania.

W ofercie znajduje się pełna gama samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych, przy czym na szczególną uwagę zasługuje gama samochodów terenowych z napędem 4x4, które Nissan projektuje już ponad 50 lat. Wszystkie te modele są w ciągłej sprzedaży, dzięki czemu Klienci mają możliwość obejrzeć nowe modele Nissana oraz odbyć jazdy próbne wszystkimi modelami samochodów osobowych.

Mad Mobil s.j. to także pracujący w niej ludzie - profesjonalny zespół konsultantów handlowych, który do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Dzięki takiemu podejściu, opuszczający Salon mają świadomość faktu, że zakupiony przez nich samochód jest optymalnie dopasowany do ich potrzeb.

Firma prowadzi także Komis Samochodowy, co daje możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodu używanego każdej marki. Znacznym udogodnieniem jest także fakt, iż nabywca samochodu może go na miejscu ubezpieczyć, a także załatwić wszelkie formalności związane z zakupem samochodu na raty lub w leasingu.

Ponadto firma dysponuje stanowiskami serwisowymi z pełnym wyposażeniem komputerowo - diagnostycznym firmy BEISSBARTH. Wykonuje się na nich wszelkie naprawy mechaniczne oraz blacharsko - lakiernicze. Dla Klientów serwisu firma przygotowała bardzo korzystna ofertę cenową. Mogą oni na życzenie skorzystać z zastępczego samochodu na czas trwania usługi.

ul. Wodzisławska 228 Rybnik

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 18:00
Wtorek:
09:00 - 18:00
Środa:
09:00 - 18:00
Czwartek:
09:00 - 18:00
Piątek:
09:00 - 18:00
Sobota:
09:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube google-plus
NIP
6420020550
Regon
271879108
Kategorie
dealer samochodów nissan dealer samochodów suzuki wymiana oleju

Mad Mobil Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę