Ma-Box Michał Jurczak

verified_user
8 polubień
Leśmiana 12
96-313 Jaktorów, Polska

Ma-Box Michał Jurczak Informacje o firmie

Ogólne informacje

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie województwa Mazowieckiego w przystępnych cenach i ZAWSZE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Wykonujemy wszelkie zlecenia zarówno w budownictwie mieszkaniowym, domach jednorodzinnych jaki i w budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oferty handlowej na materiały hydrauliczne. U nas płacisz tylko za rzeczywiście wykorzystany materiał! Dodatkową korzyścią kompleksowej obsługi inwestycji jest fakt, że za usługę i nasz materiał możemy naliczyć 8% VAT-u, co znacząco obniża ostateczny koszt dla inwestora prywatnego.
Zaufało nam bardzo wielu klientów o czym najlepiej świadczy fakt, że polecają nas oni swoim znajomym, którzy również stają się naszymi klientami.

Posiadamy trzy bardzo ważne autoryzacje na wykonywanie usług. W tym jako jedni z nielicznych w naszym rejonie - od firmy KAN z Białegostoku, która podpisała z nami umowę na wykonywanie nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych. Firma VAILLANT udzieliła nam autoryzacji na montaż kotłowni gazowych, a Firma Galmet na montaż kotłowni z wykorzystaniem kotłów c.o. na paliwo stałe.
Na wykonanywaną usługę udzielamy 10 letniej gwarancji - Certyfikat + Ubezpieczenie. Do każdego systemu ogrzewania wykonujemy gratis własne obliczenia i projekt w oparciu o profesjonalne oprogramowanie inżynierskie.
W naszych instalacjach stosujemy najnowocześniejsze systemy połączeń rur jakie występują na rynku. Podejmujemy się projektowania i wykonywania najtrudniejszych sterowań automatyki hydraulicznej w systemach bezprzewodowych jak i typowych przewodowych.
Nieustannie śledzimy rozwój nowych technologii w naszej branży oraz uczestniczymy w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą.

Podejmujemy się kompleksowego wykonywania wszelkich instalacji hydraulucznych, grzewczych i sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacji instalacji już istniejących. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej. W związku w wieloletnią współpracą ze sprzedawcami materiałów hydraulicznych i sprzętu grzewczego, oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oferty handlowej na materiały w bardzo atrakcyjnych cenach.

Projektujemy i montujemy instalacje Centralnego Odkurzacza z użyciem najnowszych technologii i osprzętu oferowanego przez FIRMĘ BORYSOWSKI - największego Polskiego dystyrbutora technologii z zakresu klimatyzacji i odkurzaczy centralnych.

Leśmiana 12 Jaktorów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:00 - 23:00
Wtorek:
06:00 - 23:00
Środa:
06:00 - 23:00
Czwartek:
06:00 - 23:00
Piątek:
06:00 - 23:00
Sobota:
06:00 - 23:00
Niedziela:
06:00 - 23:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi profesjonalne, Usługi hydrauliczne, artykuły budowlane

Ma-Box Michał Jurczak Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę