LOXO ARCHITEKT GRZEGORZ SŁOŃSKI

verified_user
Cisowa, 9
30-229 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do LOXO ARCHITEKT GRZEGORZ SŁOŃSKI

ARCHITEKT .LEMANSKI Kraków
Księcia Józefa 104, Kraków
Biuro architektoniczne architekt Tadeusz Lemański. Projektowanie budynki przemy…
Bimtelligent s.c. Kraków
ul. Dobrego Pasterza 122b/5, Kraków
Nasza firma oferuje swoim klientom ogromny wachlarz usług, do których zaliczyć …
Pracownia Projektowa Neo-Project Kraków
Lubostroń 7b/47, Kraków
Neo-Project to krakowska pracownia projektowa, której siedziba znajduje się na …
ArchiQuest Kraków
, Kraków
Pracownia architektoniczna i studio projektowe ArchiQuest - projektowanie lokal…

LOXO ARCHITEKT GRZEGORZ SŁOŃSKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Pracownia projektowa LOXO ARCHITEKT GRZEGORZ SŁOŃSKI, bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu właściciela i głównego projektanta zdobytym w trakcie realizacji projektów architektonicznych, urbanistycznych i z zakresu planowania przestrzennego oraz praktycznej wiedzy nabytej w trakcie zatrudnienia w gminnych jednostkach samorządu terytorialnego (Wydział Architektury i Urbanistyki, Biuro Planowania Przestrzennego, Urząd Miasta Krakowa) oferuje usługi projektowe związane z szeroko pojętym procesem inwestycyjnym. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi projektowej firma współpracuje m.in. ze specjalistami branży konstrukcyjnej, drogowej, instalacji sanitarnych, elektrycznych, niskoprądowych, wentylacji i klimatyzacji i technologii kuchni. Specjalizacją firmy jest wykonywanie projektów adaptacji budynków istniejących w dostosowaniu do określonych potrzeb inwestora, ze szczególnym uwzględnieniem budynków zabytkowych. W ofercie znajduje się również przygotowanie opinii urbanistycznych w zakresie dotyczącym określenia możliwości inwestycyjnych danego terenu, analizy chłonności terenu w oparciu o zapisy obowiązujących dokumentów planistycznych (miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studium i warunków zabudowy). W zakres wykonywanych opracowań i dokumentacji wchodzą ponadto m.in.:wnioski i uwagi do sporządzanych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz studium;inwentaryzacjaarchitektoniczna obiektów istniejących;ekspertyza budowlana i przeciwpożarowa obiektów istniejących;założenia funkcjonalno-przestrzenne dla projektowanych obiektów (koncepcja architektoniczna);trójwymiarowemodele budynków istniejących i projektowanych;trójwymiarowe wizualizacjeobiektów;przygotowanie wniosków i prowadzenie procedur administracyjnych w celu uzyskania decyzji ustalającej warunki zabudowy (WZ);sporządzenie mapy do celów projektowych;określenie geotechnicznych warunków posadowienia budynku;uzyskanie niezbędnych opinii i uzgodnień opracowań projektowych, w tym opinii konserwatorskich, uzgodnień z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych , ds. sanitarnohigienicznych oraz BHP;program prac konserwatorskich oraz pozwolenie konserwatorskie;projekty budowlane wraz z opracowaniami branżowymi konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych, niskoprądowych, wentylacji i klimatyzacji, technologii kuchni;adaptacje projektów gotowych;przygotowanie wniosków i prowadzenie procedury administracyjnej w celu uzyskania pozwolenia na budowę;projekty wykonawczeniezbędne na etapie realizacji budynków;dokumentacja powykonawczado pozwolenia na użytkowanie.Dokumentacja projektowa opracowywana jest w systemach CAD 2D i 3D. Istnieje również możliwość wykonania projektów z zastosowaniem nowoczesnej metodologii BIM (Building Information Modeling).

Firma oferuje

projekt koncepcyjny, projekt budowlany, projekt wykonawczy, warunki zabudowy, doradztwo inwestycyjne, opinia urbanistyczna, projekt konserwatorski

Cisowa, 9 Kraków

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2015
Forma aktywności
Usługi
NIP
6772066120
Regon
362611074
Kategorie
architekt
Słowa kluczowe
biura projektowe kraków, architekt kraków, warunki zabudowy kraków

LOXO ARCHITEKT GRZEGORZ SŁOŃSKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę