NADLEŚNICTWO KŁODAWA

verified_user
2478 polubień
104 ulubione
ul. Gorzowska 31
66-415 Kłodawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do NADLEŚNICTWO KŁODAWA

CONSTANS S C Kłodawa
ul. Gorzowska 11 , Kłodawa
Constans to jedna z najdłużej działających firm okiennych w regionie województw…

NADLEŚNICTWO KŁODAWA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nadleśnictwo Kłodawa stanowi wyjątkowe miejsce do korzystania z wypoczynku na łonie natury, która dostarcza odwiedzającym niezapomnianych wrażeń. Urokliwe wąwozy z leniwie płynącymi strumieniami, czy liczne jeziora, nad którymi spotkać można wiele gatunków ptaków wodnych, zapewne przypadną do gustu miłośnikom przyrody. Ze względu na bogactwo fauny i flory duża część terenu Nadleśnictwa objęta jest ochroną. Nasze lasy charakteryzują się niezwykłą mozaiką siedlisk. Są tutaj cenne torfowiska, wielogatunkowe lasy, pachnące żywicą bory, a nawet malownicze wrzosowiska. Leśne wędrówki uatrakcyjnia stale rozwijająca się baza turystyczna i edukacyjna, na którą składają się wyposażone w urządzenia turystyczne miejsca postoju pojazdów, ścieżki dydaktyczne, miejsca odpoczynku oraz bogata sieć szlaków turystycznych: pieszych, nodric walking, rowerowych i konnych. Las to doskonałe miejsce, aby aktywnie spędzić czas, odetchnąć świeżym powietrzem i zregenerować siły.

ul. Gorzowska 31 Kłodawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 15:30
Wtorek:
07:30 - 15:30
Środa:
07:30 - 15:30
Czwartek:
07:30 - 15:30
Piątek:
07:30 - 15:30
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
NIP
5990005914
Regon
810539166

NADLEŚNICTWO KŁODAWA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę