Krenig sp. z o.o.

verified_user
2369 polubień
Pochyła 39
61-367 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Krenig sp. z o.o.

FIRMA PRYWATNA Poznań
ul. Woźna 14 , Poznań
Źle dopasowane siodło będzie powodować urazy grzbietu końskiego oraz dyskomfort…
Pracownia Kaletnicza Krom Poznań
Kossaka 1, Poznań
Naprawiamy dopieszczamy i odnawiamy wszystkie stare i zniszczone torebki portfe…
Spółdzielnia Pracy Skórzana Poznań
Nad Wierzbakiem 9, Poznań
Spółdzielnia Pracy "Skórzana" produkuje i naprawia plandeki samochodowe, okryci…
Wojas S.A. Sklep Firmowy nr 49 Poznań
Drużbickiego 2, Poznań
Firma Wojas produkuje doskonałe jakościowo obuwie w najmodniejszych fasonach i …

Krenig sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Historia firmy KRENIG sięga roku 1991. Wówczas to jej założyciel uwierzył, iż proponując elegancki produkt wysokiej jakości spełni oczekiwania spragnionych odrobiny luksusu klientów. Kierując się tą ideą rozpoczął import, a niedługo również własną produkcję ekskluzywnej galanterii skórzanej. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów i dystrybutorów wytwornych wyrobów ze skór naturalnych na terenie Polski, specjalizując się w luksusowej, drobnej galanterii. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej klasy produkty, łączące funkcjonalność z ekskluzywną stylistyką - zarówno dla wielbicieli klasycznych modeli, jak i amatorów nowoczesnego wzornictwa.Precyzja wykonania i szczegółowa selekcja użytych materiałów gwarantują długotrwałą jakość naszych produktów.Cieszące się popularnością i uznaniem kolekcje oparte są na oryginalnych wzorach, projektowanych specjalnie na potrzeby własnej, zastrzeżonej marki handlowej.Nasze wyroby można znaleźć w ekskluzywnych galeriach i salonach sprzedaży na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie na rynku owocuje szerokim gronem zadowolonych kontrahentów i klientów w całej Polsce. Jest to efekt zarówno atrakcyjności naszej oferty jak i starań w budowaniu pozytywnych relacji z naszymi odbiorcami. Kładziemy szczególny nacisk na długofalową współpracę i dobre relacje partnerskie.Zapraszamy Firmy / Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy.

Pochyła 39 Poznań

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube facebook
Forma aktywności
Detal
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
7831575250
KRS
0000143304
Regon
63442139200000
Kategorie
dostawca galanterii skórzanej hurtownia wyrobów skórzanych

Krenig sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę