Kreatorpodróży.pl

verified_user
Kozietulskiego 11
80-156 Gdańsk, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Kreatorpodróży.pl

Dom Wypoczynkowy "Rzemieślnik" Gdańsk
Piastowska 206, Gdańsk
Dom Wypoczynkowy w Gdańsku-Jelitkowie. 50 metrów od plaży i z ponad 50-letnią t…
Poszukiwacze Przygód Gdańsk
Planetarna 6, Gdańsk
<p>Poszukiwacze Przygód to gdańska firma, od 2002 roku organizująca obozy i kol…
Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring Gdańsk
Beniowskiego 13, Gdańsk
<p>Firma szkoleniowa Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring oferuje:</p><ul><li…
Hotel Długi Targ Gdańsk
Długi Targ 14-16, Gdańsk
Długi Targ jest nowoczesnym hotelem o wysokim standardzie, który zamknięty zost…

Produkty z firmy Kreatorpodróży.pl

Kreatorpodróży.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Marzysz o podróży zaplanowanej według Twoich preferencji? Nie chcesz znów dostosowywać się do grupy i odwiedzać pozycji z przewodników? Nie chcesz przepłacać kupując wycieczki u agentów turystycznych? Marzysz o czymś więcej niż przepełnione turystami plaże i drinki z palemką nad hotelowym basenem? Chcesz przeżyć przygodę, poznać lokalną kulturę, spotkać ludzi, którzy pokażą Ci prawdziwe oblicze miejsca, które odwiedzisz?Czy nie lepiej byłoby założyć plecak, zatrzymać się na dłużej niż 5 minut, spędzić ten czas po prostu po swojemu? Dla tych, którzy chcą przeżyć przygodę, zobaczyć nieznaną dotąd część świata, a przy tym zaoszczędzić pieniądze, powstał prężnie rozwijający się zagranicą trend FIT – Foreign Independent Tourism (niezależna turystyka zagraniczna). Polega on na zaplanowaniu spersonalizowanego planu podróży według Twoich preferencji. Inaczej mówiąc, to po prostu plan podróży uszyty na miarę. Aby jednak wybrać się w podróż na własną rękę trzeba nie tylko mieć olbrzymią wiedzę na temat kraju, kultury, zwyczajów, formalności czy chociażby cen tam obowiązujących. Zaplanowanie wymarzonej podróży wymaga przede wszystkim bardzo dużo czasu na sprawdzanie, porównywanie, bookowanie, czytanie poleceń innych itd. Dodatkowo niedoświadczony podróżnik, poprzez swoją niewiedzę, może popaść w tarapaty. Zaplanowanie podróży na własną rękę to olbrzymie wyzwanie. Dlatego właśnie powstał Kreator Podróży. Stoi za nim grupa globtroterów, którzy podróżowanie mają we krwi. Każdy z nas odwiedził już kilkadziesiąt krajów na różnych kontynentach. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać na odkrywaniu nowych miejsc i poznawaniu różnych kultur i ludzi. Nasze doświadczenie podróżnicze sprawiło, że chyba nie ma już na świecie miejsca, w którym nie czulibyśmy się jak w domu .Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i z przyjemnością zaplanujemy Twoją podróż – dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Zobacz, co znajdziesz w przygotowanych przez nas pakietach na:www.kreatorpodrozy.pl lub na FB: www.facebook.com/kreatorpodrozy/Jeśli masz pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub na adres kontakt@kreatorpodrozy.pl

Firma oferuje

Powiedz gdzie chciałbyś pojechać, jaki masz budżet i preferencje, a my ułożymy dla Ciebie SPERSONALIZOWANY plan podróży ze szczegółami.

Kozietulskiego 11 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
1:00 - 1:00
Wtorek:
1:00 - 1:00
Środa:
1:00 - 1:00
Czwartek:
1:00 - 1:00
Piątek:
1:00 - 1:00
Sobota:
1:00 - 1:00
Niedziela:
1:00 - 1:00
Informacje o otwarciu
Otwarte całą dobę
Strony
Konta społecznościowe
facebook twitter instagram
Forma aktywności
Usługi
NIP
5833062074
Regon
369192568
Słowa kluczowe
podróże, wakacje, turystyka

Zdjęcia

Kreatorpodróży.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę