Salon Kosmetyczny Pachnidło

verified_user
485 polubień
Litewska 14 h
51-354 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Salon Kosmetyczny Pachnidło Informacje o firmie

Ogólne informacje

W naszej ofercie znajdują się zabiegi zarówno dla Pań jak i Panów. Zabiegi przez nas oferowane to m.in.: pielęgnacja dłoni, mikrodermabrazja, oczyszczanie, zabiegi upiększające, bezbolesne przekłuwanie uszu, zabiegi z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego, eksfoliacja kwasami, pedicure, manicure, przedłużanie i zdobienie paznokci (tipsy), depilacje woskiem, fryzjerstwo damskie, męskie oraz dziecięce, sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji takich firm jak Farmona, BingoSpa, DeClare, FlosLek do makijażu Paese, Paul Sagane, Ingrid oraz do włosów, mydeł glicerynowych, perfum i wiele innych w naszej drogerii. Salon zmienił nazwę na Pachnidło i rozszerzył swoją działalność o sklep kosmetyczny w którym dostępne są marki polskich producentów m.in. Farmona, Bingo. Paul Sagane itp. mydełka glicerynowe ręcznie robione, pudry i kule do kąpieli oraz wiele innych. Salon i sklep mieści się na ulicy Litewskiej 14h(budynek Dach-Budu) (Wrocław Psie-Pole), Serdecznie zapraszamy!!!!

Firma oferuje

mikrodermabrazja oczyszczanie zabiegi upiększające bezbolesne przekłuwanie uszu zabiegi z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego eksfoliacja kwasami pedicure manicure przedłużanie i zdobienie paznokci depilacje woskiem fryzjerstwo damskie fryzjerstwo męskie fryzjerstwo dziecięce sprzedaż

Litewska 14 h Wrocław

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter
NIP
9261062565

Salon Kosmetyczny Pachnidło Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę