Kmicic Pub

verified_user
730 polubień
342 ulubione
Tadeusza Kościuszki 23
42-200 Czestochowa, Polska
Poproś o informacje

Kmicic Pub Informacje o firmie

Ogólne informacje

Znane wielu częstochowianom i nie tylko piwo Kmicic- powróciło! Od niedawna można je kupić w niektórych częstochowskich sklepach i pubach a od niedawna w naszym oficjalnym lokalu przy ul. Kościuszki 23, gdzie przeprowadzamy transmisje meczów i innych imprez sportowych.

Historia piwa Kmicic jest ściśle związana z częstochowskim browarem, który z przerwami produkował złoty trunek od połowy XIX wieku. Po nieudanych próbach wskrzeszenia marki i po kilku latach nieobecności jej na rynku spółka SGA podjęła się zadania przypomnienia dobrej tradycji piwa Kmicic. Od roku jest ono warzone w Browarze Wąsosz, koło Konopisk metodą tradycyjną, bez oszczędzania na surowcach czy czasie leżakowania. Piwa Kmicic zaczynają swoje życie minimum na miesiąc przed rozlewem. Są niemalże idealnie klarowne, bez wyjaławiającej mikrofiltracji. Wytwarzane tak, by smakowały też osobom, które je stworzyły.

Tadeusza Kościuszki 23 Czestochowa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
17:00 - 01:00
Wtorek:
17:00 - 01:00
Środa:
17:00 - 01:00
Czwartek:
17:00 - 01:00
Piątek:
18:00 - 04:00
Sobota:
18:00 - 04:00
Niedziela:
17:00 - 04:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook facebook
Kategorie
klub nocny
Słowa kluczowe
Usługi związane z przyjęciami i rozrywką, Bar,

Kmicic Pub Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę