Zakłady Zbożowo-Młynarskie PZZ w

verified_user
16 polubień
8 ulubione
ul. Zakładowa 4
25-670 Kielce, Polska

Firmy podobne do Zakłady Zbożowo-Młynarskie PZZ w

Megaterm Plus Sp. z o.o. Kielce
Skrajna 86, Kielce
MEGATERM PLUS Sp. z o.o., zajmuje się produkcją wyrobów precyzyjnych, a także ś…
U-Tech Soja i Szałas S.j. Kielce
ul. Zagnańska 18 , Kielce
Zapewniamy kompleksową obsługę klienta w zakresie projektowania, modernizacji o…
Eurosteel Sp z oo Kielce
ul. Chorzowska 22, Kielce
Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej, aluminium oraz…
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Wrona Kielce
Producent opakowań papierowych dla gastronomii. Torebki na pieczywo. Możliwość …

Zakłady Zbożowo-Młynarskie PZZ w Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zakłady Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Kielcach S.A. to przedsiębiorstwo prowadzące działalność w zakresie skupu, produkcji oraz sprzedaży produktów będących wynikiem przemiału czterech podstawowych zbóż - żyta, pszenicy, jęczmienia oraz owsa. Początek działalności naszego przedsiębiorstwa związany jest z młynem żytnim przy ul. Krakowskiej w Kielcach, gdzie od roku 1952 do 2003 prowadzony był przemiał żyta. Obecnie główny potencjał przemiałowy,oraz siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Kielcach przy ul. Zakładowej 4 (między Kieleckim Centrum Targowym a halą Makro).

Strukturę produkcyjną i organizacyjną przedsiębiorstwa stanowią: elewator zbożowy o pojemności 40 tys. ton zbóż, młyn oraz kaszarnia i płatkarnia o łącznej zdolności przemiałowej 350 ton/dobę oraz 60 osobową załogą. Przedsiębiorstwo nasze działa na rynku lokalnym i krajowym oferując bogatą gamę wyrobów zbożowo - mącznych dla piekarń i gospodarstw domowych. Szczególne uznanie wśród naszych odbiorców zyskała sobie mąka tortowa, której wysokie walory jakościowe doceniają nie tylko świętokrzyscy konsumenci, ale również odbiorcy z innych części kraju. Ostatnie lata działalności przedsiębiorstwa zaowocowały wprowadzeniem na rynek nowego produktu - płatków zbożowych, coraz bardziej poszukiwanych przez konsumentów ze względu na swe walory odżywcze. Płatki owsiane produkowane przez "PZZ" w Kielcach uzyskały znak zdrowej żywności.

Działalność Spółki obejmuje również skup, przechowalnictwo i obrót zbożami. Posiadamy możliwość magazynowania 40 tys. ton zbóż, prowadzimy skup pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa oraz oferujemy usługi związane z badaniem jakościowym zbóż w naszym zakładowym laboratorium.

Misją naszej firmy jest osiąganie oraz utrzymanie wysokiego poziomu jakości i bezpieczeństwa wyrobów, ciągłe zaspokojenie potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów. Wdrożone systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności mają na celu dalszy wzrost zaufania klientów, doskonalenia jakości oraz wzrost świadomości i odpowiedzialności pracowników.

ul. Zakładowa 4 Kielce

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Forma aktywności
Produkcja
NIP
6570387039
Słowa kluczowe
Przedsiębiorstwo przemysłowe,

Zakłady Zbożowo-Młynarskie PZZ w Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę