PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JULI SPEC S C JURA IRENEUSZ LIPKA DARIUSZ

verified_user
ul. Budowlanych 44a
45-123 Opole, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JULI SPEC S C JURA IRENEUSZ LIPKA DARIUSZ

KUBIS-GRANIT II Mariusz KUBIS Opole
Narcyzów 3, Opole
Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia
JULI-SPEC S.C. Opole
Cygana 2, Opole
Witamy na stronie naszego przedsiębiorstwa! Funkcjonujemy na polskim rynku nie…
PERFEKT-HOME DYNKIEWICZ ADAM Opole
Obrońców Stalingradu 26, Opole
Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. …

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JULI SPEC S C JURA IRENEUSZ LIPKA DARIUSZ Informacje o firmie

Ogólne informacje

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z terenu całej Polski, ale również poza jej granicami. Od wielu lat z sukcesem działamy na polskim rynku, dostarczając wysokiej jakości aluminiowe suwnice bramowe. Ponadto zajmujemy się dystrybucją oraz doradztwem w kwestii urządzeń dźwignicowych i wciągarek. Oferowane przez nas urządzenia odznaczają się lekką i prostą formą oraz łatwym montażem.Proponowane przez nas suwnice znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in.: wodociągach i kanalizacji, w kopalniach, warsztatach samochodowych, kamieniarstwie, a także podczas konserwacji zabytków.W sprzedaży posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości suwnic, np.: stelaże składane o lekkiej konstrukcji, posiadające regulację szerokości i wysokościstelaże z kołami z możliwością przesuwania pod obciążeniemstelaże typu Portal służące jako szeroka podpora dla otworów okiennych i drzwiowycho niskiej konstrukcji do pomieszczeń o niskim suficieW asortymencie posiadamy również: dodatkowe koła do suwnicwózki do transportu całej suwnicymocowania naścienne pozwalające na przymocowanie jednego z końców aluminiowej belki do ścianyzestawy suwnic bramowych ze specjalnym zbloczem dźwigające ładunek do 3000 kgkorby linowe - specjalny mechanizm ułatwiający podnoszenie i obniżenie wysokości belkiwciągarki łańcuchowe, ręczne i elektryczne, które doskonale współpracują z suwnicami, służące do podnoszenia ładunkówDodatkowo w zakres naszych usług wchodzą prace inżynierskie dla przemysłu oraz dla odbiorców indywidualnych z zakresu budownictwa i energetyki.Od samego początku naszej działalności zajmowaliśmy się cięciem i wierceniem techniką diamentową. Wykonywaliśmy m.in.: wiercenie otworów w stropach, ścianach czy grubych podłożach betonowych i żelbetowych, cięcie mostów, schodów żelbetowych lub otworów okiennych i drzwiowych ścienną piłą hydrauliczną, a także cięcie podłoży betonowych i asfaltu piłami jezdnymi. Wszystkie prace wykonujemy w systemie bezudarowym i w miarę możliwości bezpyłowym.Dysponując profesjonalnym sprzętem jesteśmy w stanie wykonywać zabezpieczenia powłokowe betonu, np. zbiorników wodnych, zbiorników wymagających zabezpieczeń chemoodpornych oraz zabezpieczenia powłokowe posadzek przemysłowych.Zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, przy jednoczesnych konkurencyjnych cenach. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz szybkie terminy realizacji. Zapraszamy! JULI-SPEC to firma zajmującą wykonaniem prac inżynierskich z zakresu budownictwa i elektryki. Zajmujemy się cięciem i wierceniem betonu. Sprawdź szczegóły! Wiercenie betonu i specjalistyczne usługi | JULI-SPEC Opole

ul. Budowlanych 44a Opole

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube google-plus
NIP
7540271083
Regon
530587928
Słowa kluczowe
cięcie betonu, wiercenie w betonie, przecinanie betonu

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JULI SPEC S C JURA IRENEUSZ LIPKA DARIUSZ Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę