IPROJEKTOWANIEWNETRZ

verified_user
7735 polubień
ul. Prof. Stanisława Fischera 12a
32-700 Bochnia, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do IPROJEKTOWANIEWNETRZ

RMP Studio Projektowe Bochnia
Partyzantów 22, Bochnia
Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikow…
Stabrawa.pl Stabrawa-Zaczyńska A. Bochnia
Modrzejewskiej 14, Bochnia
None

IPROJEKTOWANIEWNETRZ Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witam! Nazywam się Jakub Włodarczyk i jestem właścicielem firmy iProjektowanieWnętrz. Co wyróżnia mnie od innych projektantów? Przede wszystkim to, że wybór zawodu nie był pomysłem chwili, lecz procesem zachodzącym we mnie od wielu lat. Dzisiaj wydaje mi się, że tak naprawdę od zawsze wiedziałem, że architektura będzie całym moim życiem. Własna firma projektowa jest spełnieniem moich marzeń, ale to, co tak naprawdę mnie napędza i napawa dumą, to uśmiech zadowolenia inwestora i świadomość, że ja również mogę spełnić czyjeś marzenie… Wasze marzenie. Zgrany zespół to podstawa dobrze działającej firmy, dlatego architekci i graficy, z którymi pracuję, są wybrani spośród najlepszych. Każdy wykonany projekt jest wynikiem pracy kilku osób, dlatego jest dopracowany w każdym detalu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wyjątkowej wyobraźni możemy wraz z inwestorem stworzyć projekt wnętrz dopasowany dla jego indywidualnych potrzeb. Nasza firma zajmuje się także kompleksową obsługą inwestycji, co oznacza, że budową, projektem i wykończeniem zajmiemy się za Was! Jest to możliwe dzięki temu, że wizje projektantów realizuje nasza własna firma budowlano-wykończeniowa. W ramach kompleksowej obsługi jesteśmy do Państwa dyspozycji także podczas wybierania materiałów budowlanych i wykończeniowych, oferujemy rabaty na ich zakup w sklepach z nami współpracujących lub pośredniczymy w negocjacjach cenowych z innymi sklepami i hurtowniami. Zapraszamy do współpracy!

ul. Prof. Stanisława Fischera 12a Bochnia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 18:00
Wtorek:
09:00 - 18:00
Środa:
09:00 - 18:00
Czwartek:
09:00 - 18:00
Piątek:
09:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook pinterest instagram
NIP
8681858603
Regon
121190202
Kategorie
projektant wnętrz projektant łazienek wykonawca

IPROJEKTOWANIEWNETRZ Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę