Izba Przemysłowo - Handlowa Województwa Kujawsko - Pomorskiego

verified_user
Rumińskiego 6
85-030 Bydgoszcz, Polska
Poproś o informacje

Izba Przemysłowo - Handlowa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Informacje o firmie

Ogólne informacje

Izby Przemysłowo-Handlowe są najbardziej znanymi i wpływowymi organizacjami na świecie a w krajach Unii Europejskiej praktycznie decydują o obliczu gospodarki. W naszym regionie Kujawsko-Pomorskim Izba powstała w 1875r. jako izba niemiecka ale z bardzo silnymi wpływami polskich przedsiębiorców. Od 1920 roku była to już w pełni organizacja polska, która miała ogromny wpływ na odbudowę i rozwój Polski północnej do 1939 roku. Po wojnie w 1950 r. izby rozwiązano ponieważ zagrażały swoją niezależnością zcentralizowanej władzy. W ich miejsce ustanowiono Polską Izbę Handlu Zagranicznego promującą głównie eksport przedsiębiorstw państwowych. Nie spełniała ona oczekiwań odradzającej się przedsiębiorczości prywatnej, która wymogła na władzy ponowne powołanie w 1989 roku niezależnych izb przemysłowo-handlowych Nasza Izba jest najbardziej demokratyczną i neutralną politycznie organizacją. Każda firma członkowska niezależnie od wielkości ma równe prawa i taki sam wpływ na politykę Izby. Ustawa gwarantuje wszystkim przedsiębiorcom- za pośrednictwem naszej Izby wpływ na każdy szczebel władzy państwowej i samorządowej. Izba deklaruje obronę interesów członków w dziedzinach: interpretacji prawa o zamówieniach publicznych przez władze wszystkich szczebli tak aby firmy lokalne miały jak największe szanse uczestnictwa w realizacji inwestycji podlegających przetargom, ułatwień dla rozwoju i finansowania lokalnej przedsiębiorczości ze strony rad gmin, organizacji pomocy dla małych i średnich...

Rumińskiego 6 Bydgoszcz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 15:00
Piątek:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
5540240868
Regon
002482322
Kategorie
izba handlowa

Izba Przemysłowo - Handlowa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę