Imedia4you s.c.

verified_user
54 polubień
6 ulubione
ul. Lipowa 4
11-500 Gajewo, Polska
Poproś o informacje

Imedia4you s.c. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie internetu i rosnące oczekiwania Klientów. Pragniemy dotrzeć do Państwa z szerokopasmowym dostępem do globalnej sieci, jakim jest internet. Jesteśmy dosyć młodą firmą, ale nasze doświadczenie sięga wielu lat wstecz. Wykorzystujemy technologie bezprzewodową (radiówke), która wraz z upływem czasu zmieniała się na plus dla Klienta. Jeszcze rok temu technologia ta pozwalała na dosyć wolne oraz awaryjne łacze. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować mega bity od i do Klienta (zobacz cennik). Technologia WiFi (IEEE 802abgn) wykorzystująca wolne pasma częstotliwości (2.4GHz, 5GHz), zgodne ze standardami i wymogami bezpieczeństwa wg. polskiego prawa oraz UE.

ul. Lipowa 4 Gajewo

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube google-plus
Regon
28142199100000
Kategorie
dostawca usług internetowych

Imedia4you s.c. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę