HOTEL MIKOŁAJKI SP Z O O

verified_user
8154 polubień
8943 ulubione
ul. Spacerowa 11
11-730 Mikołajki, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do HOTEL MIKOŁAJKI SP Z O O

Hotel Amax Mikołajki
Al. Spacerowa 7, Mikołajki
Kameralny hotel nad brzegiem jeziora Mikołajskiego. Basen wewnętrzny i zewnętrz…
Hotel Roberts Port Lake Resort & SPA Mikołajki
Stare Sady 4, Mikołajki
Hotel Robert's Port to czterogwiazdkowy resort SPA na Mazurach, położony nad …
Hotel Na Skarpie Mikołajki
Michała Kajki 96, Mikołajki
Hotel Na Skarpie w Mikołajkach.
ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI Mikołajki
ul. Stare Sady 4 , Mikołajki
None

HOTEL MIKOŁAJKI SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Odwiedzający go Goście mają do dyspozycji 79 przestronnych, dwuosobowych pokoi i 23 apartamenty, a także wielofunkcyjne sale konferencyjne, SPA, basen, restaurację i klub nocny.
Apartamenty zlokalizowane na parterze mają bezpośrednie wyjście na taras, a co za tym idzie - idealny dostęp do przycumowanej jednostki. Goście nieposiadający własnej będą mogli natomiast wypożyczyć na miejscu łódź wyposażoną w telewizor, DVD, mikrofalę i ogrzewanie oraz radiotelefon, pozwalający na bezpośrednią komunikację z obsługą portu.
W Hotelu Mikołajki mieści się także Strefa SPA&Wellness. Świat Saun, 10 komfortowych gabinetów, wyspecjalizowana kadra i najwyższej jakości kosmetyki zapewniają prawdziwe odprężenie. Puentą zabiegów może być wypoczynek na tarasie z malowniczym widokiem na Jezioro Mikołajskie.
Hotelowa restauracja to miejsce, gdzie Goście znajdą szeroki wybór dań, będących połączeniem nowoczesnych koncepcji kulinarnych i światowych trendów z tradycyjną, regionalną kuchnią. W Hotelu Mikołajki znajduje się także bar i klub nocny z bilardem i kręgielnią, gdzie wypoczynek upływał będzie w towarzystwie profesjonalnie przygotowanych trunków i muzyki.
W kompleksie stworzone zostały także trzy sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Można je ze sobą łączyć, uzyskując powierzchnię 350 m2. Hotel Mikołajki daje również możliwość zorganizowania ciekawego wyjazdu integracyjnego – paintball, quady, konkurencje strzeleckie czy team building to tylko wybrane propozycje, które uatrakcyjnią grupowy wyjazd.

ul. Spacerowa 11 Mikołajki

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
00:00 - 23:59
Wtorek:
00:00 - 23:59
Środa:
00:00 - 23:59
Czwartek:
00:00 - 23:59
Piątek:
00:00 - 23:59
Sobota:
00:00 - 23:59
Niedziela:
00:00 - 23:59
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook instagram youtube
NIP
5842712005
Regon
221189779
Słowa kluczowe
Hotel, Restauracja, SPA

HOTEL MIKOŁAJKI SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę