Hotel Rondo

verified_user
Mikołaja z Ryńska 11a
87-200 Wąbrzeźno, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Hotel Rondo

GEODEZJA ERGEO.PL KRZYSZTOF HAŁAJ Wąbrzeźno
ul. Wiśniowa 10, Wąbrzeźno
ERGEO - geodezja Wąbrzeźno

Hotel Rondo Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hotel Rondo Wąbrzeźno to nowoczesny obiekt eventowo-konferencyjny na mapie województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystkie pokoje w kompleksie Rondo wyposażone zostały w klimatyzację, łazienkę, wygodne łózka oraz telewizory z dostępem do cyfrowej telewizji naziemnej. Hotel Rondo oprócz doskonałego zaplecza noclegowego oferuje swoim Gościom wiele atrakcji dodatkowych. Relaksu uraczyć można w kameralnej strefie SPA z jacuzzi i saunami. W gabinetach SPA pracuje wykwalifikowany personal świadczący usługi z zakresu kosmetologii i masażu. Niewątpliwym atutem "Ronda" jest restauracja serwująca wyśmienite potrawy a'la carte jak i bankietach. Od poniedziałku do piątku Szef Kuchni zaprasza na wyśmienite lunche w doskonałych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami i możliwościami konferencyjnymi Kompleksu Rondo zlokalizowanego przy wjeździe do Wąbrzeźna w województwie kujawsko-pomorskim.

Firma oferuje

Wysokiej jakości usługi hotelarskie oraz bogate zaplecze do organizacji konferencji imprez okolicznościowych, bankietów oraz cateringów.

Mikołaja z Ryńska 11a Wąbrzeźno

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2011
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
8781698412
Regon
871694577
Kategorie
druk cyfrowy drukarnia
Słowa kluczowe
hotel, nocleg, konferencja

Hotel Rondo Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę