HENDI Polska Sp. z o.o.

verified_user
11746 polubień
Magazynowa 5
62-023 Gądki, Polska
Poproś o informacje

HENDI Polska Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hendi Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Firma działa w Polsce od 2005 r. Grupa składa się z oddziałów działających w Austrii, Polsce i Rumunii oraz agencji w Niemczech. Naszymi klientami są setki dystrybutorów we wszystkich krajach europejskich. W naszej ofercie znajduje się ponad 4000 produktów skierowanych do profesjonalnej gastronomii. Pośród nich znaleźć można profesjonalne ekspresy do kawy, frytownice, artykuły bufetowe, urządzenia elektryczne i gazowe, drobny sprzęt kuchenny, grille, artykuły kuchenne i stołowe, porcelanę czy sztućce. Produkty, które oferujemy naszym Klientom, zapewniają wysoką jakość oraz innowacyjność. Oferta asortymentowa powstaje na bazie dokładnych badań rynku.

Magazynowa 5 Gądki

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube

HENDI Polska Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę