PHUP HEBUD

verified_user
ul. Droga Lisia 41
63-810 Borek Wielkopolski, Polska
Poproś o informacje

PHUP HEBUD Informacje o firmie

Ogólne informacje

Przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług budowlano-remontowych. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.Pomożemy Państwu zaplanować budowę domu pod klucz, remont lub wykończenie wnętrza krok po kroku. Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalnie i w terminie, korzystając ze sprawdzonych metod budowlanych.Oferujemy naszym Klientom wykonanie domu, fundamentów, murów, kominów, stropów i wielu innych. Realizujemy zlecenia dotyczące montażu więźb dachowych oraz napraw i wymiany pokryć dachowych.W ramach naszych usług zajmujemy się także obróbką blacharską, wymienianiem rynien i docieplaniem budynków. Podejmujemy się wyburzenia obiektów.Wykonujemy zamówienia na powierzchnie użyteczności publicznych. Istnieje możliwość realizacji projektu indywidualnego.Kolejny profil naszej działalności skupia się na wykonywaniu prac remontowych i wykończeniowych. Zajmujemy się remontami domów, mieszkań, biur oraz pomieszczeń handlowo-usługowych. Zapewniamy wszechstronne remonty podłóg, ścian, sufitów, a także remonty instalacji oraz dachów i elewacji.Specjalizujemy się w: wymianie stolarki budowlanejwykonywaniu sufitów podwieszanychmalowaniu ścian, elewacji i okienukładaniu glazury i terakotytapetowaniugipsowaniuukładaniu paneli, parkietów i mozaikizabudowie wnętrzZachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania owocnej współpracy. Skorzystaj z pomocy rzetelnej firmy budowlanej. Zleć nam budowę domu remont lub prace glazurnicze....

ul. Droga Lisia 41 Borek Wielkopolski

Numery telefonów
Strony
NIP
6961250600
Regon
410012342

PHUP HEBUD Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę