Hanipol Firma Handlowa

verified_user
2508 polubień
Szymanowskiego 9b
41-219 Sosnowiec, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Hanipol Firma Handlowa

Extrakantor.pl Sosnowiec Sosnowiec
Braci Mieroszewskich 57J, Sosnowiec
Sieć kantorów wymiany walut.Dobre ceny.Kantor Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin…

Hanipol Firma Handlowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Istniejemy na światowym rynku giftów i upominków od 1990 roku. Od samego początku istnienia firmy, duży nacisk kładziemy na stworzenie wyjątkowej atmosfery każdego produktu. Kluczowym zadaniem dla naszego personelu jest skoordynowanie produktu z jego opakowaniem i dostarczenie duszy, całość ma stanowić idealny prezent. Studio designerskie Hanipol projektuje wzory zarówno na potrzeby sprzedaży kome rcyjnej, trafiające do detalicznej sieci sprzedaży, jak i dopasowuje indywidualnie designy do potrzeb firm i agencji reklamowych. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych grafików, którzy ukończyli wyższe uczelnie plastyczne, tworzymy produkty nawiązujące do tradycji jak i formy o nowoczesnych wyzwolonych tendencjach. Aktualnie produkujemy w ponad 10 państwach na całym świecie: m. in. w Polsce, Australii, Nowej Zelandii, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Egipcie, Chinach, Japonii i Indiach. Jesteśmy szczególnie silnie związani z Australią, gdzie znajduje się nasze drugie biuro projektowe. Dzięki wolnym umysłom artystów tam tworzących, oferujemy produkty o świeżej stylistyce, inspirowanej wpływami Australii i Oceanii. System dystrybucji pozwala na dotarcie zamówionych produktów do wszystkich zainteresowanych odbiorców do każdego zakątka świata. Posiadamy potencjał transportowy a w razie potrzeby błyskawicznych dostaw korzystamy z usług firm kurierskich. Sprzedaż do dystrybutorów w różnych krajach, oraz do naszych przedstawicieli handlowych przyspiesza otrzymywanie dostaw....

Szymanowskiego 9b Sosnowiec

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
hurtownia jubilerska hurtownia sprzętu agd jubiler

Hanipol Firma Handlowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę