good dog - pielęgnacja i strzyżenie psów

verified_user
Warszawska 60
81-309 Gdynia, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do good dog - pielęgnacja i strzyżenie psów

Champion. PHU Gdynia
ul. Gorczycowa 10b Lok. , Gdynia
Wszystko zaczęło się od małego Yorka... Szukałam miejsca i osoby, która profesj…
NA PSI UROK MAGDA KURPISZ-KASPRZAK Gdynia
ul. Kornela Makuszyńskiego 16/1B, Gdynia
None
Fluffy WORLD Strzyżenie psów, Pielęgnacja zwierząt Gdynia
Psi Fryzjer , Strzyżenie psów. Pielęgnacja zwierząt , Groomer Powiecie "Kolejny…
REX SPA DLA KOTA I PSA Gdynia
ul. Powstania Wielkopolskiego 88 , Gdynia
Rex-Spa Dla Kota i Psa Gdynia. 46 osób lubi to. Dowiedz się więcej!...

good dog - pielęgnacja i strzyżenie psów Informacje o firmie

Ogólne informacje

pomysłPomysł na otwarcie salonu groomerskiego przyjaznego dla wszystkich psów był dość naturalnym następstwem moich życiowych pasji. Od zawsze kocham zwierzęta, przez kilkanaście lat zawodowo zajmowałam się końmi, w moim domu od zawsze były psy, od jakiegoś czasu opiekuję się także kotami. Interesuję się szkoleniem psów i psimi sportami, wielokrotnie uczestniczyłam z moimi psami w wystawach psów rasowych i innych zorganizowanych imprezach. Świadczę usługi opieki całodobowej nad zwierzętami i wyprowadzania na spacery. Obecnie dzielę życie z adoptowanym z gdyńskiego schroniska dwuletnim psem Demonem, który jest moim wiernym przyjacielem i jednocześnie jednym z większych wyzwań szkoleniowych.umiejętnościPodstaw sztuki groomerskiej uczyłam się przygotowując do wystaw własne psy (golden retrievery, berneński pies pasterski). W kwietniu 2016 roku wzięłam udział w profesjonalnym kursie groomerskim prowadzonym przez Pana Zbigniewa Lenarcika, który jest jednym z największych autorytetów w tej dziedzinie w Polsce.doświadczenieSzczególne miejsce w moim sercu mają zwierzęta po przejściach. Od kilku lat współpracuję z gdyńskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt „Ciapkowo” jako wolontariusz i Dom Tymczasowy. Przez ten czas kilkadziesiąt schroniskowych psów i kotów znalazło u mnie swój przystanek w drodze do nowego domu. Oprócz osobistej satysfakcji działalność taka daje niepowtarzalną szansę zdobycia praktycznego doświadczenia w obcowaniu ze zwierzętami. Na własnej skórze doświadczyłam większości popularnych problemów, jak nieposłuszeństwo psa, ucieczki, niszczenie i załatwianie się w domu, wycie pod nieobecność opiekuna, agresja, lękliwość itp. Oczywiście różne są przyczyny tych zachowań i metody pracy nad nimi, wiem natomiast, że żaden problem nigdy nie wynika to ze złej woli czy „złośliwości” zwierzęcia. Staram się tę wiedzę wykorzystywać w pracy groomera.podejścieWiem, że każdy pies wymaga indywidualnego podejścia, postępowanie fryzjera powinno być zawsze dostosowane do osobowości i wrażliwości psa, jego ewentualnych lęków i problemów, a nie wyłącznie ukierunkowane na osiągnięcie celu, tzn. „grzecznego” zachowania. Priorytetem w mojej pracy jest zawsze dobro psa. Staram się wykonać zabiegi tak, aby były jak najmniej stresujące i bezbolesne dla zwierząt. misjaMoim marzeniem jest stworzyć miejsce, do którego będą Państwo mogli bez obaw przyprowadzić nie tylko małe, grzeczne pieski na rutynowe zabiegi, ale także zwierzęta po przejściach, zaniedbane, lękliwe, problematyczne, a także psy ras dużych i olbrzymich.

Firma oferuje

Nowy salon w Gdyni! Zapraszamy także psy lękliwe i problemowe. Zwierzętom pod opieką schronisk i fundacji oferujemy bezpłatne zabiegi upiększające.

Warszawska 60 Gdynia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
0:00 - 0:00
Wtorek:
0:00 - 0:00
Środa:
0:00 - 0:00
Czwartek:
0:00 - 0:00
Piątek:
0:00 - 0:00
Sobota:
0:00 - 0:00
Niedziela:
0:00 - 0:00
Informacje o otwarciu
W celu umówienia wizyty proszę kontaktować się telefonicznie pod numerem 509 323 258. Elastyczne godziny otwarcia.
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook facebook youtube twitter instagram
Rok założenia
2016
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
7393762784
Regon
365760509
Kategorie
fryzjer dla zwierząt opieka nad psami
Słowa kluczowe
psy, salon dla psów, usługi dla psów

good dog - pielęgnacja i strzyżenie psów Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę