MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY W GŁOGÓWKU

verified_user
2782 polubień
172 ulubione
ul. Batorego 10
48-250 Głogówek, Polska
Poproś o informacje

MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY W GŁOGÓWKU Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zakres działania Ośrodka to prowadzenie statutowej działalności z młodzieżą w zakresie upowszechniania kultury: taniec, piosenka, kabaret, teatr dziecięcy i młodzieżowy, plastyka oraz organizacja i współorganizacja imprez kulturalnych, artystycznych, masowych, regionalnych. Współpracujemy z ościennymi ośrodkami kultury min.(Gminne Centrum Kultury w Białej, Dom Kultury w Krapkowicach, Ośrodek Kultury w Prudniku, Gminny Ośrodek Kultury w Walcach, Miejski Ośrodek Kultury w Głubczycach ), jak również z placówkami oświatowymi (Publiczne Przedszkole nr 3 i nr 4 w Głogówku, Szkoła Podstawowa nr.1 im. Marii Skłodowskiej – Curii i Szkoła Podstawowa nr.2 im. Henryka Sienkiewicza w Głogówku, Publiczne Gimnazjum im. Króla Jana Kazimierza, Zespół Szkół w Głogówku, Publiczne Gimnazjum w Białej, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr.1 w Kedzieżynie – Koźlu, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr.2 im. Marii Szymanowskiej w Kędzieżynie – Koźlu, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach), ponadto nawiązaliśmy współpracę z wykładowcami Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowkiego w Katowicach oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ul. Batorego 10 Głogówek

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 20:00
Wtorek:
08:00 - 20:00
Środa:
08:00 - 20:00
Czwartek:
08:00 - 20:00
Piątek:
08:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
NIP
7551033163
Regon
957181

MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY W GŁOGÓWKU Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę