GEOGROUP

verified_user
ul. Zadole 44b/20
40-719 Katowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do GEOGROUP

GEOGROUP Konrad Wanik Katowice
Miedziana 5, Katowice
Wiercenie w betonie cięcie betonu GEOGROUP | ☎ +48 501 752 141 | ul. Miedziana …
Budohit Dariusz Tytoń Katowice
Aleja Roździeńskiego 188a, Katowice
Od początku działalności głównym profilem specjalizacji są usługi cięcia i wi…
ZRI Budmin Sp. z o.o. Katowice
Rolna 43b, Katowice
Rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych i przemysłowych w dowolnej technolo…

GEOGROUP Informacje o firmie

Ogólne informacje

Prace w technice diamentowej obejmujące wiercenie w betonie, cięcie betonu i innych materiałów, wiercenie i osadzanie kotew i zbrojenia, pobieranie prób rdzeniowych. Zakres usług obejmuje także specjalistyczne pomiary i monitoring inklinometryczny, doradztwo oraz nadzór budowlany i geotechniczny. Jesteśmy przedsiębiorstwem niezależnym, oferującym rozwiązania optymalne pod względem konstrukcyjnym i ekonomicznym. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Katowicach, a zasięg usług obejmuje obszar całej Polski. Oferujemy wykonanie wierceń w technice diamentowej o średnicy do 500 mm. Wykonujemy wiercenia w betonie, żelbecie, kamieniu, cegle, asfalcie, cementogruncie i innych materiałach. Wykonujemy wiercenie i wklejanie kotew oraz prętów na żywicach. Wykorzystujemy wiertnice diamentowe firmy Hilti uzbrojone w wiertła koronowe z osadzonymi segmentami diamentowymi dostosowanymi do rodzaju przewiercanego materiału.Posiadamy zapas wierteł diamentowych różnych średnic. W razie konieczności zapewniamy własne agregaty prądotwórcze, rusztowania, zbiorniki oraz urządzenia do odsysania wody technologicznej i zwiercin.Termin przystąpienia do realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie, a rozpoczęcie prac możliwe jest nawet w ciągu 24 godzin od dostarczenia zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !!! GEOGROUP - Geotechnika i Budownictwo | ☎ +48 501 752 141 | ul. Miedziana 5 40-321 Katowice | ✉ geogroup@geogroup.pl GEOGROUP - Geotechnika i Budownictwo

ul. Zadole 44b/20 Katowice

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter
NIP
6342365920
Regon
241066050
Słowa kluczowe
wiercenie w betonie, wiercenia w betonie, diamentowe wiercenie w betonie

GEOGROUP Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę