Gastro Consulting

verified_user
Widna 25/3
50-543 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Gastro Consulting

GOURMET Grzegorz Wiatrowski Wrocław
Potokowa 28a, Wrocław
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Gastro Consulting Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Gastro Consulting specjalizuje się w kompleksowej obsłudze lokali gastronomicznych. Wieloletnie doświadczenie kucharskie, które posiadamy jako zawodowi kucharze, czyni nas wyjątkowymi, to właśnie nas wyróżnia, bowiem dysponujemy wiedzą nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną w dziedzinie gastronomi. Nią też pragniemy się z Państwem podzielić poprzez szeroki wachlarz produktów oraz usług kompleksowych. Jest dystrybutorem firm: WINTERHALTER, RATIONAL, KOMAT, RM GASTRO, EDESA, FAGOR, TOMGAST

Firma oferuje

Doradztwo gastronomiczne i kulinarne, projekty technologiczne lokali gastronomicznych, dobór profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, kompleksowe wyposażenie obiektów gastronomicznych, SERWIS, HACCP, układamy karty menu, szkolenia i pokazy kulinarne.

Firma poszukuje

Nowych inwestycji gastronomiczno – hotelowo - turystycznych, Firm i osób do współpracy w branży gastronomicznej oraz innych ciekawych propozycji współpracy.

Gastro Consulting Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę