FUNDACJA GOSPODARCZA EURO PARTNER

verified_user
17 polubień
ul. Kopernika 9
25-336 Kielce, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do FUNDACJA GOSPODARCZA EURO PARTNER

Gemikol Kielce
Leśniówka 23, Kielce
None

FUNDACJA GOSPODARCZA EURO PARTNER Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Manix to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w automatyce przemysłowej. Zajmujemy się projektowaniem, budową i modernizacją maszyn oraz całych linii produkcyjnych pod indywidualne zamówienie, zgodnie z ustalonymi wytycznymi Klienta. Rozwiązujemy problemy naszych Klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach. Zapewniamy naszym Klientom serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oraz pełen zakres fachowych usług doradczych w zakresie automatyki, elektryki i mechaniki. Tworzymy dokumentację oraz opisy ułatwiające pracę i obsługę każdej maszyny.
Wraz z rozwojem automatyki i budowy maszyn wzrastają wymagania wobec stosowanych w ich budowie elementów. Kadra naszych wyspecjalizowanych konstruktorów projektuje instalacje elektryczne, układy sterowania oraz całe maszyny w oparciu o zaawansowane rozwiązania techniczne i nowoczesny park maszynowy jakim dysponujemy.
Tworzymy złożone systemy sterowania, układy kontroli detali w procesach konstrukcyjnych. Posiadamy najnowsze oprogramowanie sterowników PLC firm : Siemens, Saia, Fanuc, Omron i inne. Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości produkty.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone z najwyższą starannością a doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę na miarę potrzeb Klienta, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

ul. Kopernika 9 Kielce

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 17:00
Wtorek:
07:00 - 17:00
Środa:
07:00 - 17:00
Czwartek:
07:00 - 17:00
Piątek:
07:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook youtube
NIP
6572880979
Regon
260454981
Kategorie
budowa maszyn
Słowa kluczowe
Firma informatyczna,

FUNDACJA GOSPODARCZA EURO PARTNER Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę