FUNDACJA ROZWOJU REGIONU GOŁDAP

verified_user
ul. Zwycięstwa 16
19-500 Gołdap, Polska
Poproś o informacje

FUNDACJA ROZWOJU REGIONU GOŁDAP Informacje o firmie

Ogólne informacje

Gołdap to miejscowość z najczystszym w Polsce powietrzem. Jako jedyne uzdrowisko na Warmii i Mazurach, jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem turystyczno – wypoczynkowym, leżącym na skraju Garbu Szeskiego, nad jeziorem i rzeką, gdzie rozciąga się legendarna Puszcza Romincka. Gołdap jest idealnym miejscem na wakacje nad jeziorami mazurskimi, jak i kurortem zimowym ze stokami narciarskimi.

Dzięki niepowtarzalnym walorom klimatycznym, najczystszemu w Polsce powietrzu oraz zasobom borowinowym, Gołdap jest uzdrowiskiem borowinowo-klimatycznym. Leczy się tu przede wszystkim schorzenia ortopedyczne – urazowe, dolnych dróg oddechowych, kobiece oraz choroby kardiologiczne i neurologiczne.

CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
Polish:
Punkt informacji turystycznej ulokowany w samym centrum miasta przy placu Zwycięstwa 16 w Gołdapi (na przeciwko parkingu). Można tu zarówno zaczerpnąć informacji na temat regionu, jak również uzyskać bezpłatne materiały promocyjne, zakupić mapy, przewodniki, książki czy gadżety.

W Centrum Informacji Turystycznej istnieje także możliwość bezpłatnego skorzystania z internetu.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!

English:
Tourist Information located in the city center at plac Zwycięstwa in Gołdap 16 (opposite the park). You can get information about the region, as well as get free promotional materials, purchase maps, guides, books and gadgets.

The information center is also free use of the Internet.
You are welcome all year round!!!

ul. Zwycięstwa 16 Gołdap

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
NIP
8471389272
Regon
790338371
Kategorie
biuro informacji turystycznej dostawca gadżetów reklamowych druk cyfrowy

FUNDACJA ROZWOJU REGIONU GOŁDAP Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę