Efekt PLUS

verified_user
215 polubień
25 ulubione
Trembeckiego 11
35-234 Rzeszów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Efekt PLUS

MARMA Polskie Folie Rzeszów
Pod Kasztanami 10, Rzeszów
MARMA Polskie Folie jest jednym z większych producentów folii na rynku europejs…

Efekt PLUS Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zakład Produkcji Folii "Efekt Plus" Sp. z o.o. to jeden z czołowych producentów folii stretch w Europie. Nasze działania prowadzone sa w oparciu o wdrożone i certyfikowane systemy jakości: System Zarządzania Jakością ISO 9001 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, co podkreśla wysoką dbałość firmy o jakość produkowanych wyrobów oraz dbałość o środowisko naturalne. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, innowacyjne linie produkcyjne oraz bogato wyposażone laboratorium do badań, pozwalają nam na produkcję szerokiej gamy produktów. Intensywnie wdrażamy również nowe marki, stanowiące "know how" firmy tj: mikrostretch M7, "50 layer" E7, High Slip, Stretch plus. Dzięki temu z roku na rok coraz większa liczba klientów obdarza nas swoim zaufaniem.

Trembeckiego 11 Rzeszów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
przedsiębiorstwo produkcyjne – tworzywa sztuczne
Słowa kluczowe
Przedsiębiorstwo przemysłowe,

Efekt PLUS Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę