finanse.pl sp. z o.o.

verified_user
586 polubień
Bema 2b
42-500 Będzin, Polska
Poproś o informacje

Produkty z firmy finanse.pl sp. z o.o.

Oferty z finanse.pl sp. z o.o.

Tytuł Najlepsi 2017 dla Finanse.pl!

Tytuł Najlepsi 2017 dla Finanse.pl!

Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt poinformować, że Usługi FINANSE.PL SP Z O.O. zostały nagrodzone tytułem "Najlepsi 2017" za znakomite opinie od Klientów. Serwis OFERTEO oznaczył nas jako jednego z najlepiej ocenianych przez Klientów specjalistów w kategorii Banki oferujące Kredyty Hipoteczne Będzin, 2017. Jesteśmy dumni, że nasze usługi doradztwa finansowego cieszą się uznaniem – to właśnie Państwa opinie są dla nas najważniejsze i stanowią potwierdzenie naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 9 lutego 2017 10:30
Wyprzedaż kredytów hipotecznych

Wyprzedaż kredytów hipotecznych

Decyzja o nowym mieszkaniu czy budowie domu to spora zmiana w życiu. Ty wybierasz co Cię interesuje. My spośród ofert wielu banków wskazujemy Ci te najtańsze i najbardziej elastyczne i mówimy jak krok po kroku załatwić wszystkie formalności. Wyprzedaż Kredytów Hipotecznych trwa tylko do 24.02.2017. Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym Ekspertem Finansowym.

Zobacz ofertę
Opublikowane: 9 lutego 2017 09:20

finanse.pl sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy zespołem Niezależnych Doradców Finansowych z Będzina, niezwiązanym z żadnym bankiem czy instytucją finansową. To daje nam możliwość obiektywnego i bezstronnego porównywania ofert kredytowych kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu doradztwa finansowego, a także udzielania pożyczek i różnego rodzaju kredytów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i mniejszych i większych przedsiębiorstw.Bezpłatnie pomożemy Państwu uzyskać najatrakcyjniejszy kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny, pożyczkę pod zastaw domu czy kredyt firmowy. Jesteśmy po to, by wesprzeć i pokierować naszych Klientów podczas podejmowania tak ważnych decyzji dotyczących budżetu. Wybór kredytu na budowę domu czy pożyczki gotówkowej na zakup samochodu wymaga porównania ofert wielu banków oraz dokładnej weryfikacji warunków spłaty, co często bez odpowiedniej wiedzy jest niezwykle trudne i może doprowadzić do zaciągnięcia niekorzystnego zobowiązania finansowego. Warto więc zwrócić się do profesjonalnego doradcy kredytowego. Służymy pomocą klientom indywidualnym oraz firmom, doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania oraz wspieramy podczas kompletowania dokumentacji.DLACZEGO...

Firma oferuje

Korzystając z naszych usług otrzymasz najtańszy kredyt hipoteczny lub firmowy i wsparcie podczas dopełniania formalności. Znajdziemy rozwiązania idealnie dopasowane do Twojego budżetu – spośród ofert kilkunastu banków wybierzemy dla Ciebie optymalny okres kredytowania i najmniejsze dodatkowe koszty.

Bema 2b Będzin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook google-plus twitter
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
6252453402
Kategorie
doradca finansowy instytucja finansowa

finanse.pl sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę