GOD-MAR

verified_user
177 polubień
Przemysłowa 53
62-510 Konin, Polska
Poproś o informacje

GOD-MAR Informacje o firmie

Ogólne informacje

FIDEL.com.pl to szeroki wybór utworów wysokiej jakości do nagłośnienia pomieszczeń! Możesz wybrać dowolny nastrój pop, rock, lounge, jazz, muzyka elektroniczna i wiele więcej bez reklam i bez przerw, aktualizacja 15 000 albumów najwyższej jakości Zwolnienie z opłat ZAiKS, STOART, ZPAV... Gwarantowana zgodność z prawem, dzięki załączeniu zaświadczenia. Wielu klientów już do nas dołączyło! Konkurencyjne ceny. Skorzystaj z licencji Jamendo PRO od 96 euro rocznie ! Jamendo PRO wystawia Ci zaświadczenie potwierdzające Twoje prawo do wykorzystywania muzyki w ramach licencji Jamendo PRO. Przy zakupie muzyki, licencja Jamendo PRO pełni rolę certyfikatu. Certyfikat ten jest oficjalnie uznawany przez instytucje zarządzające prawami autorskimi i zwalnia Cię ze wszystkich opłat na rzecz tych instytucji. ZAPRASZAMY - http://fidel.com.pl KOD PROMOCYJNY "Fidel PL"

Firma oferuje

Zwolnienie z opłat ZAiKS, STOART, ZPAV... Gwarantowana zgodność z prawem, dzięki załączeniu zaświadczenia. Wielu klientów już do nas dołączyło! Konkurencyjne ceny. Skorzystaj z licencji Jamendo PRO od 96 euro rocznie ! Fidel.com.pl

Firma poszukuje

Restauracji,pub-ów, klubów, hoteli które potrzebują Muzyki w tle. Oderujemy rozwiązanie problemu z ZAiKS, STOART itp Więcej na Fidel.com.pl KOD PROMOCYJNY "Fidel pl"

Przemysłowa 53 Konin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 19:00
Wtorek:
10:00 - 19:00
Środa:
10:00 - 19:00
Czwartek:
10:00 - 19:00
Piątek:
10:00 - 19:00
Sobota:
10:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube google-plus
Forma aktywności
Hurt, Usługi
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
6651532391

GOD-MAR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę