ELSAN SP Z O O

verified_user
87 polubień
ul. Gołdapska 31
19-400 Olecko, Polska
Poproś o informacje

ELSAN SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Elsan Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży elektrycznej od 1992 roku na mocy wpisu do Rejestru Handlowego RHB 593 w Sądzie Rejonowym w Suwałkach.W skład spółki wchodzą Damian Kopacz – Prezes Spółki oraz Arkadiusz Kopacz – odpowiedzialny za logistykę. Priorytety firmy: JAKOŚĆ, WSPÓŁPRACA, WYKWALIFIKOWANY PERSONEL, BEZPIECZEŃSTWO, ROZWÓJ Zajmujemy się głównie branżą elektryczną w szerokim zakresie usług i produkcją elementów z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie żywic poliestrowych samogasnących. Firma od początku istnienia wyprodukowała i sprzedała około 50 tysięcy obudów rozdzielni elektrycznych oraz około 5 tysięcy maskownic dla większości zakładów energetycznych w Polsce. Produkty oznaczone naszym logiem, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, oraz sprawdzonych technik produkcji cieszą się dobrą kondycją nawet po 20 latach spełniania swojej funkcji, czego potwierdzeniem są referencje od największych dostawców energii elektrycznej w kraju.

ul. Gołdapska 31 Olecko

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook twitter
NIP
8470000645
Regon
790506526

ELSAN SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę