ELEKTRO-STER Sp. z o.o.

verified_user
Bosacka 58
47-400 Racibórz, Polska
Poproś o informacje

ELEKTRO-STER Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma "ELEKTRO-STER" posiada własne biuro konstrukcyjne oraz niezbędną bazę produkcyjną pozwalającą na tworzenie nowych rozwiązań i ich wykonanie zgodnie z wymaganiami Klientów. Nasze biuro projektowe w sposób kompleksowy (projektowanie części mechanicznej, hydraulicznej, pneumatycznej, elektrycznej oraz innych niezbędnych elementów projektu) wykonuje powierzone zadania. Prace projektowe w części mechanicznej i elektrycznej są realizowane na stanowiskach komputerowych pracujących z wykorzystaniem oprogramowania: CAD, SolidEdge, EPLAN, STEP7, WIN CC. Proces produkcji nowych maszyn i urządzeń jest realizowany w własnych halach produkcyjnych w Raciborzu. Niezbędne do wykonania projektowanych maszyn i urządzeń niestandardowe detale są produkowane w naszej firmie lub dostarczane przez sprawdzonych kooperantów.Podstawowy zakres oferowanych przez „ELEKTRO-STER” usług obejmuje: Kompleksowe remonty oraz modernizacje obrabiarek i maszyn w pełnym zakresie: mechanicznymelektrycznymhydrauliki siłowej i pneumatykipomiarami laserowymi i geometrycznymi obrabiarekDostawy nowych specjalistycznych maszyn.Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznych.Projektowanie, wykonawstwo zespołów szaf sterowniczych.Serwis techniczny maszyn i urządzeń.Zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych.Do podstawowych usług świadczonych przez...

Firma oferuje

Projektowanie i produkcja nowych obrabiarek do obróbki metali; Remonty i modernizacja obrabiarek do metalu; Modernizacja obrabiarek CNC oraz PLC; Serwis techniczny obrabiarek i urządzeń przemysłowych; Dostawy części zamiennych do obrabiarek i maszyn; Dostawy i modernizacja obrabiarek dla kolei.

Bosacka 58 Racibórz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 15:00
Wtorek:
07:00 - 15:00
Środa:
07:00 - 15:00
Czwartek:
07:00 - 15:00
Piątek:
07:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Export, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
6390005929
Kategorie
naprawa narzędzi obróbka metali usługi dla biznesu

ELEKTRO-STER Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę