Elektra Kardo

verified_user
61 polubień
ul. Produkcyjna 59/1
15-680 Białystok, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Elektra Kardo

kammar24.pl - Sklep narzędziowy online Białystok
Działamy od 2008 roku i od samego początku jesteśmy dostawcą profesjonalnych na…
BIATOM Tomasz Hanczaruk Białystok
ul. Plażowa 91, Białystok
BIATOM Hurtownia Ogrodnicza Sklep Ogrodniczy Białystok. Nawozy środki ochrony r…
MATKA POLKA HYBRYDOWA Białystok
Kołłątaja 7 lok. u5/1, Białystok
Matka Polka Hybrydowa to miejsce w którym przeplatają się trzy sfery działalnoś…
Export-Import Eugeniusz Grześ - Hurtownia, Sklep Białystok
Poszukiwanie nowoczesnych, profesjonalnych i ekonomicznych rozwiązań technologi…

Elektra Kardo Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zastanawiasz się nad sposobem ogrzewania swojego domu lub mieszkania ? Nie masz w pobliżu gazu ziemnego albo przeraziłeś się kosztami przyłączenia do sieci ? Nie chcesz tracić czasu i sił na przygotowanie opału na zimę ? Pomyślałeś kto będzie doglądał domu, żeby nie zamarzł, kiedy wyjedziesz na ferie zimowe z rodziną ? Mamy na to sposób !!! Oto recepta: Pamiętaj !!! Licz wyłącznie na siebie. Zadbaj przede wszystkim o izolację budynku. Nie zapomnij o szczelności i dobrej wymianie powietrza. Pomyśl o wygodzie i komforcie....a teraz musisz zapomnieć, że ogrzewanie elektryczne to NAJDROŻSZY system grzejny. Wiem - nie jest łatwo ;-) Jeśli jeszcze tu jesteś, to odpal internet i wejdź na stronę www.elektrakardo.pl. Już ??? OK.... a teraz przejdź na stronę główną i kliknij zakładkę "Dom pod...prądem". No dobra - teraz troszkę musisz poczytać. Jak już to zrobiłeś to wyjdź z internetu, wyłącz komputer i zajmij się swoimi sprawami ;-) Aha, tylko pamiętaj - wyjmij wtyczkę z gniazdka - PRĄD TRZEBA OSZCZĘDZAĆ - no chyba, że Twój aktualny dostawca prądu zapewnił Cię, że 100% energii pochodzi z odnawialnych źródeł. :-)

ul. Produkcyjna 59/1 Białystok

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
5421017874
Regon
50335380

Elektra Kardo Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę