Eco Poland Sp. z o.o.

verified_user
Zgierska 165
91-490 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Eco Poland Sp. z o.o.

MCC Metal Casts Lodz
Łódź, Lodz
None
Lupoline Łódź
Kosynierów Gdyńskich 72a, Łódź
<p>Bielizna firmy Lupoline przeznaczona jest dla kobiet łączących elegancję i z…
LOZANA. Producent odzieży damskiej Łódź
PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ Od lat jesteśmy dobrze prosperującą firmą…
PPHU PANTA-PLAST Sp. z o.o. Łódź
Szparagowa 12, Łódź
Firma zajmuje sie produkcją wyposażeń mieszkań, szkół, biór. Produkuje folie ar…

Eco Poland Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Eco Poland Sp. z o.o. jest producentem artykułów reklamowych. W naszym asortymencie znajdują się torby bawełniane, T-shirty, parawany i inne. Zapraszamy! Jeżeli chcesz rozreklamować swoją firmę, wyposażyć personel w unikalny strój firmowy, nagrodzić swoich kontrahentów lub pracowników prezentem ze swoim logo, to jesteśmy producentem, który wykona Twoje zamówienie na najwyższym poziomie. Jesteśmy producentem artykułów reklamowych oraz promocyjnych. Specjalizujemy się w produkcji toreb bawełnianych, toreb polipropylenowych, parawanów plażowych, parawanów lekarskich, bluz polarowych oraz T-shirtów. Każdy z naszych produktów można wzbogacić o nadruk dowolnego koloru, rozmiaru i treści. Firma wykonuje kompleksowe usługi w zakresie drukowania materiałów reklamowych środkami ekologicznymi i na ekologicznych materiałach Głównym produktem oferowanym przez Eco Poland są torby ekologiczne wykonane z różnego rodzaju materiałów, od kolorowej i surowej bawełny, aż po torby laminowane folią. Przedsiębiorstwo zajmuje się całym procesem produkcji toreb od projektu do wysyłki kompletnego produktu. W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, którzy importują torby, oferowane przez nas wyroby są szyte w Polsce, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Przyjęcie takiej strategii działania pozwala dostosować się nawet do najbardziej zindywidualizowanego zamówienia oraz najbardziej wymagającego klienta. Spółka oferuje również produkty sezonowe. W sezonie letnim są to parawany...

Firma oferuje

Torby Bawełniane z Eco Poland Sp. z o.o.: Jesteśmy producentem artykułów reklamowych. Mamy w produkcji torby bawełniane, T-shirty, parawany i inne. Produkujemy Ręczniki Plażowe i hotelowe Zapraszamy! Cotton Bags with Eco Poland Sp. z o.o .: We are a producer of advertising articles.

Firma poszukuje

Tkanin bawełnianych ,tkanin poliestrowych, toreb bawełnianych

Zgierska 165 Łódź

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube google-plus
Rok założenia
2012
Forma aktywności
Export, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
7262647864
Regon
0000398811
Kategorie
producent dostawca tkanin nadruki

Eco Poland Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

B Baga
Do realizacji jednego z moich zleceń ( szycie worków) zgłosiła się firma Eco Poland z Łodzi. Nie wywiązali się ani z terminu ani z jakości ani z ilości. Odesłałam wszystkie worki do poprawki w ramach reklamacji. Nigdy już worki do mnie nie wróciły. Musiałam zlecić realizację innej firmie i poniosłam ponownie koszty. Firma Eco Poland mimo licznych rozmów i obietnicy, że pieniądze mi odda do dziś tego nie zrobiła, a minęły 3 miesiące. Odradzam współpracę !!
13 Lis 2017
Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę

Pracownicy

  • Stanisław Pamuła Administracja Właściciel phone 883616838contact_mail eonik@onet.eu
  • Stanisław Pamuła Sprzedaż Właściciel phone +48426406191contact_mail kontakt@eueco.eu