DRY ICE ZONE SP Z O O

verified_user
ul. Słowikowskiego 41a,
05-090 Raszyn , Polska
Poproś o informacje

DRY ICE ZONE SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

ZASTOSOWANIE SUCHEGO LODU:

Catering
W samolotach i pociągach suchy lód jest wykorzystywany do utrzymywania niskiej temperatury posiłków i napojów. W samolotach i pociągach suchy lód jest wykorzystywany do utrzymywania niskiej temperatury posiłków i napojów.

Chłodzenie
Suchy lód stosowany jest do obniżenia i utrzymania temperatury w procesie mieszania i przetwarzania produktów spożywczych, a także w celu utrzymania smaku, aromatu i koloru.

Czyszczenie
Czyszczenie suchym lodem jest szybką i opłacalną, nieścierną technologią, którą można stosować do czyszczenia maszyn w ruchu. Czyszczenie suchym lodem stosowane jest w wielu różnych branżach przemysłowych.

Karbonizacja
Jest to jedno z najważniejszych i poznanych najbardziej znanych zastosowań CO2. Dwutlenek węgla rozpuszczając się w wodzie tworzy odświeżające bąbelki, jednocześnie zapobiegając wzrostowi grzybów i bakterii.

Odlewnictwo
W odlewnictwie metali przy użyciu form piaskowych, CO2 jest wykorzystywany jako środek wiążący między osnową piaskową a innymi dodatkami. Dzięki tej technice piasek może być ponownie wykorzystany.

Transport
Suchy lód stosowany jest do transportu artykułów spożywczych, tj. czekolada, lody, mrożonki, mięso oraz do transportu produktów farmaceutycznych, szczepionek, organów, krwi, zwłok ludzkich itp.

Doświadczenia
Suchy lód jest stosowany w laboratoriach do spowalniania reakcji egzotermicznych. Suchy lód jest stosowany w laboratoriach do spowalniania reakcji egzotermicznych.

Kurczenie
Suchy lód jest stosowany do kurczenia elementów metalowych tak, aby można je było prawidłowo spasować, na przykład przy wkładaniu wału w łożysko.

Ochrona
CO2 jest bardzo efektywnym środkiem używanym w ochronie przeciwpożarowej. Ze względu na swoje właściwości fizykochemiczne, tłumi ogień eliminując tlen ze strefy spalania jednocześnie chłodząc obszar paleniska.

ul. Słowikowskiego 41a, Raszyn

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
5342492983
KRS
0000473831
Regon
146847275
Kategorie
dostawca suchego lodu sprzedaż internetowa

DRY ICE ZONE SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę