PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANO INŻYNIERYJNYCH TECHBUD

verified_user
653 polubień
33 ulubione
ul. Warszawska 4/3
09-402 Płock, Polska
Poproś o informacje

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANO INŻYNIERYJNYCH TECHBUD Informacje o firmie

Ogólne informacje

Głowna siedziba sklepu i Pracowni Projektowania Wnętrz mieści się w starej kamienicy przy ul. Warszawskiej w Płocku. Oprócz detalicznej sprzedaży tapet, fototapet, obrazów zajmujemy się również kompleksową usługa projektowania wnętrz. Zapraszamy wszystkich poszukujących fachowego wsparcia w zakresie aranżacji i dekoracji domu lub mieszkania, ceniących sobie nietuzinkowe i oryginalne rozwiązania. Jako dystrybutor tapet współpracujemy z największymi europejskimi dostawcami. Posiadamy szeroki wybór wzorów tapet i oklein ściennych. Dr House Studio śledzimy najnowsze trendy w światowej modzie tapet poprzez udział w licznych spotkaniach branżowych w Polsce i za granicą. Wszystkich naszych przyszłych i obecnych klientów zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.

ul. Warszawska 4/3 Płock

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
7742041216
Regon
611311276

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANO INŻYNIERYJNYCH TECHBUD Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę