DORADCY I KSIĘGOWI SP Z O O

verified_user
ul. Grota Roweckiego 14/20
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do DORADCY I KSIĘGOWI SP Z O O

FARBIARNIA SPACE sp. z o.o. Bielsko-Biała
Józefa Piłsudskiego 3, Bielsko-Biała
None
Eurosoft Bielsko-Biała
Centralna 6, Bielsko-Biała
Eurosoft to firma, która od początku swojej działalności oferuje profesjonalne …
MAŁGORZATA DZIUBA SZPAK AMSOLVE Bielsko-Biała
ul. Armii Krajowej 101 , Bielsko-Biała
None
Invenio Sp. z o.o. Bielsko-Biała
Montażowa 3, Bielsko-Biała
None

DORADCY I KSIĘGOWI SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Doradcy i Księgowi działa od lutego 1993 roku. Podstawowym profilem jego działalności jest świadczenie usług księgowych i doradztwo ekonomiczno-finansowe. Jako uzupełnienie podstawowego profilu prowadzimy również prace z zakresu: przygotowywania analiz ekonomicznych i finansowych, opracowywania biznes planów i planów restrukturyzacji przedsiębiorstw. Wykonujemy ekspertyzy i wyceny przedsiębiorstw.

Prowadzimy szeroko rozumiane doradztwo ekonomiczne, uwzględniające finansowe i rynkowe (marketingowe) uwarunkowania działalności.

Księgi Naszych Klientów prowadzone są przy wykorzystaniu komputerowych systemów finansowo-księgowych firmy Insert, a dane księgowe mogą być eksportowane do programu Microsoft Excell. Umożliwia to zdefiniowanie dowolnych raportów finansowo-księgowych na potrzeby zarządu bądź udziałowców. Nasze doświadczenie i biegła znajomość różnych systemów obsługi finansowo-księgowej pozwala nam dostosować się płynnie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Staramy się prowadzić księgi naszych Klientów w taki sposób, aby połączyć wymogi Ustawy o Rachunkowości z potrzebami analitycznymi oraz indywidualnymi wymaganiami Klientów.

W chwili obecnej Spółka prowadzi pełną obsługę księgową podmiotów gospodarczych zarówno w formie uproszczonej jak i pełnej. Jesteśmy związani stałą umową z największą firmą doradztwa ekonomicznego na Śląsku. Oferujemy doświadczenie i profesjonalizm, któremu towarzyszy troska o stały kontakt z naszymi Klientami i elastyczne dostosowywanie naszych działań do Ich indywidualnych potrzeb.

ul. Grota Roweckiego 14/20 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
5471969507
KRS
0000142572
Regon
8373226
Kategorie
usługi dla biznesu

DORADCY I KSIĘGOWI SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę