Curtis-Healthcare Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowe Przedsiębiorst

verified_user
101 polubień
13 ulubione
Żeromskiego 9
60-544 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Curtis-Healthcare Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowe Przedsiębiorst

Youcare Medicals Sp. z o.o. Poznań
Gromadzka 6/1, Poznań
Pure/C Powder 1000mg (suplement diety) to najwyższej jakości, czysta witamina C…
Alba Thyment Sp. z o.o. Poznań
Kossaka 21, Poznań
Argol® to marka wysokiej jakości naturalnego leku oraz kosmetyków zawierających…
Synteza Sp. z o.o. Poznań
Św. Michała 67/71, Poznań
Firma zajmuje się produkcją leków i kosmetyów
FARMAPOL Sp. z o.o. Poznań
Św. Wojciecha 29, Poznań
Firma zajmuje się produkcją preparatów farmaceutycznych oraz wyrobów kosmetyczn…

Curtis-Healthcare Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowe Przedsiębiorst Informacje o firmie

Ogólne informacje

Koncentrujemy się na wytwarzaniu żelatynowych kapsułek miękkich, świadcząc usługi produkcji kontraktowej. Stawiamy na wysoką jakość produktu, profesjonalizm w podejściu do Klienta i komunikację opartą na rzetelnej informacji.

Świadczymy usługi dla branży farmaceutycznej, spożywczej i kosmetycznej oraz producentów wyrobów medycznych i weterynaryjnych.

Nasz doświadczony i zaangażowany zespół pracowników, o różnych specjalizacjach i szerokiej wiedzy technologicznej oraz wiedzy o surowcach, umożliwia produkcję na zaawansowanym poziomie.

Nasza fabryka – z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania - odpowiada najwyższym standardom technicznym. Produkcja odbywa się w nowoczesnym i innowacyjnym zakładzie, o powierzchni wytwórczej 8000 m2, z powierzchnią magazynową na 5000 miejsc paletowych. Fabryka wyposażona jest w 5 nowoczesnych linii produkcyjnych oraz linię pakującą. Klimatyzowany magazyn wysokiego składowania, umożliwia przechowywanie produktów w 3 strefach temperatur.

Doskonale wyposażone laboratoria oraz współpraca z renomowanymi uczelniami, gwarantują zachowanie wysokich standardów w dziedzinie farmaceutyki. Oferujemy usługi badawczo-rozwojowe na wszystkich etapach wytwarzania kapsułek, od pomysłu do produktu finalnego. Wykonujemy badania z zakresu analiz produktów, surowców i opakowań. Zajmujemy się opracowywaniem i walidacją metod analitycznych i mikrobiologicznych.

Wdrożyliśmy i utrzymujemy Zintegrowany System Zarządzania Jakością (HACCP, GMP, PN-EN ISO). Posiadamy uprawnienia do wytwarzania produktów ekologicznych, wyrobów medycznych oraz produktów dla zwierząt.

Jesteśmy obecni na największych targach branżowych i uczestniczymy w najważniejszych imprezach promocyjnych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Stabilność finansową i perspektywę długoterminowego rozwoju firmy zapewnia nam jeden, niezwykle doświadczony, prywatny przedsiębiorca, prezes i właściciel grupy kapitałowej Curtis Group – Pan Zbigniew Niemczycki.

Więcej informacji na stronie www.chc.com.pl

Żeromskiego 9 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Forma aktywności
Import, Produkcja
NIP
7810041371
Regon
631513107
Kategorie
producent farmaceutyków
Słowa kluczowe
Firma z branży medycznej, lekarstwo, lek

Curtis-Healthcare Sp. z o.o. Produkcyjno-Handlowe Przedsiębiorst Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę