AUTO KOMPLEKS STANISŁAW KONDZIOR

verified_user
1135 polubień
ul. Niewodnicka 26
16-001 Księżyno, Polska
Poproś o informacje

AUTO KOMPLEKS STANISŁAW KONDZIOR Informacje o firmie

Ogólne informacje

CARTRONIC jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży motoryzacyjnej od 2005 roku. Jesteśmy grupą specjalistów oraz inżynierów opierających swoją wiedzę na wieloletnim doświadczeniu, która dodatkowo potwierdzona jest szeregiem uzyskanych certyfikatów i dyplomów. Stale inwestujemy w rozwój kwalifikacji zawodowych pracowników oraz w poziom naszych usług. Cała firma opiera się na osobach wywodzących się z Wojskowej Akademii Technicznej.

Potrzeby naszych Klientów, jak i sam rynek motoryzacyjny, wymusiły na nas specjalizację w określonych kategoriach takich jak: nowoczesna elektronika samochodowa. Od pierwszego kontaktu z Klientem stawiamy nacisk na najwyższą jakość usług oraz profesjonalizm.

Oferta firmy dotyczy usług ściśle specjalistycznych, przeznaczonych dla Klientów o zdecydowanie określonych potrzebach. Oferowane usługi Chip Tuningu, ECO Tuningu oraz Power Boxy są doskonałymi rozwiązaniami pozwalającymi na poprawę parametrów każdego silnika samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego oraz ciągnika rolniczego - nawet o 20-30%. Efekty naszej pracy potwierdzone są wykresem z pomiaru na hamowni. Nasza firma dostarcza również szereg sprawdzonych rozwiązań pozwalających na dezaktywację uciążliwych systemów przeznaczonych do oczyszczania spalin w silnikach diesel.

Współpraca z takimi europejskimi firmami jak AlienTech, EVC, VCPowerTeam, Froment gwarantuje Państwu wybór najlepszych oraz sprawdzonych produktów.

ul. Niewodnicka 26 Księżyno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
NIP
9660612808
Regon
050167379
Kategorie
elektryk mechanik samochodowy

AUTO KOMPLEKS STANISŁAW KONDZIOR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę