BUKO S C

verified_user
ul. Bolesławice, Bukowa 9
76-251 Kobylnica, Polska
Poproś o informacje

BUKO S C Informacje o firmie

Ogólne informacje

Cięcie, wiercenie betonu. Buko specjalizuje się w wykonywaniu posadzek przemysłowych w tym betonowych i żywicznych. Przeznaczone są one głównie do warsztatów, hal produkcyjnych lub garaży.Oferowana jest również sprzedaż hurtowa wykładzin dywanowych od producentów z USA oraz wykładzin PCV.Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę oraz posiada własne środki transportu i specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jest w stanie świadczyć usługi w pełni kompleksowo, terminowo i na najwyższym poziomie.Profesjonalizm firmy potwierdzony jest poprzez posiadany certyfikat autoryzowanego instalatora wykładzin oraz certyfikaty z ukończenia szkoleń. Usługi wykonywane są na terenie całego kraju.Specjaliści firmy chętnie służą pomocą i doradzą w kwestii doboru najodpowiedniejszego produktu.W ofercie można znaleźć między innymi:posadzki przemysłowe betonowe wykładziny obiektowe wiercenia w betonie płytki dywanowe płytki obiektowe wykładziny PCV montaż i import wykładzin posadzki betonowe, żywiczne i przemysłoweZapewniany jest szeroki asortyment oraz wysokiej jakości usługi. Zlecenia wykonywane są w oparciu o zindywidualizowane preferencje klientów - oferowane są konkurencyjne ceny!Długoletnia owocna współpraca z czołowymi dostawcami na rynku pozwala zapewnić usługi solidne i wykonywane terminowo. Dowodem na profesjonalizm firmy jest liczne grono zadowolonych klientów.Oto przykładowe realizacje firmy: W Gdańsku: HotelHANSA , Uniwersytet Gdański, OsiedleMoje Marzenie , Biura RafineriiGDAŃSKW Warszawie: BPTTELBANK , Bank Współpracy Europejskie,Renaissance Tower,Poczta Polska , Dyrekcja PKP, OsiedleRYŻOWA , Technikum Elektryczne, Bank PKO BP,PLASTBOX , Urząd PocztyW Słupsku: Gino Rossi, OZ w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku, PAP Buko s.c. Profesjonalne posadzki przemysłowe anhydrytowe żywiczne wykładziny. BUKO s.c. Profesjonalne posadzki przemysłowe anhydrytowe żywiczne wykładziny.

ul. Bolesławice, Bukowa 9 Kobylnica

Numery telefonów
Strony
NIP
8391972213
Regon
770853172
Słowa kluczowe
cięcie betonu, wiercenie betonu, posadzki przemysłowe

BUKO S C Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę