Bohema Design

verified_user
170 polubień
Inowrocławska 70
85-153 Bydgoszcz, Polska
ul. Inowrocławska 70/15
Poproś o informacje

Produkty z firmy Bohema Design

Bohema Design Informacje o firmie

Ogólne informacje

Bohema Design to stylowe meble włoskie i designerskie które są zasadniczo niespotykane nigdzie indziej w Bydgoszczy. Często Bohema Design oferuje całkowite unikaty - poddane pieczołowitej obróbce antyki i bardzo stylowe meble włoskie, meble w stylu retro i vintage, które otrzymały nowe życie i blask. Bohema Design posiada zespół doświadczonych specjalistów od renowacji mebli i drewna oraz wysokiej klasy lakierowania, dlatego jest w stanie zaproponować zupełnie inną jakość mebli.W ramach współpracy można również skorzystać z usługi doświadczonego projektanta / architekta wnętrz z Bydgoszczy, które pomoże stworzyć wyjątkowe, niesamowite wnętrze w Twoim domu lub mieszkaniu.Można dodać, że Bohema Design ma w swojej misji projektowanie i urządzanie ekskluzywnych, luksusowych, a przy tym jednocześnie nowoczesnych i stylowych wnętrz wyposażonych w przepiękne meble i odrestaurowane antyki. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli o zasobniejszym portfelu, choć w zasadzie każdy może znaleźć unikalny mebel dla siebie.

Firma oferuje

Bohema Design oferuje kompleksową ofertę w zakresie odrestaurowania, renowacji i sprzedaży wyjątkowych i stylowych mebli, wśród których znajdują się meble włoskie, retro, vintage, prowansalskie, antyki, lampy i dodatki do dekoracji i urządzania luksusowego wnętrza.

Inowrocławska 70 Bydgoszcz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Informacje o otwarciu
Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne na spotkanie w celu prezentacji mebli lub innych usług.
Numery telefonów
Strony
http://bohemadesign.pl Opis: Oferta Bohema Design na stylowe meble i antyki z Bydgoszczy.: designerskie meble włoskie, retro, vintage oraz aranżację wnętrz.
http://bohemadesign.pl/kontakt/ Opis: Kontakt w sprawie spotkania z architektem wnętrza / specjalistą od renowacji mebli.
http://bohemadesign.pl/stylowe-meble/ Opis: Oferta na designerskie, stylowe meble pochodzące z Bydgoszczy, w tym meble włoskie, meble - antyki, vintage, retro.
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter facebook facebook google-plus
Rok założenia
2011
Forma aktywności
Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Osoba prywatna
Kategorie
projektant wnętrz projektant łazienek biuro architekta wnętrz
Słowa kluczowe
meble antyki, meble włoskie, meble designerskie, stylowe meble, renowacja antyków i mebli

Zdjęcia

Bohema Design Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?