Hurtownia BHP

verified_user
387 polubień
2 ulubione
Polna 115
87-100 Toruń, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Hurtownia BHP

Firma Usługowo-Handlowa KIKUŚ Pieczątki i Wizytówki Toruń
<p>Firma istnieje w Toruniu od 1972 roku. Naszą specjalnością są wysokiej jakoś…
Sklep instalacyjny, hurtownia - Ogrzewanie PEX Toruń
None
Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. Toruń
Kompleks hurtowni KOPEL rozpoczął działalność handlową w 1988 roku w Toruniu. …

Hurtownia BHP Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hurtownia funkcjonuje na rynku już od 1994 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw w środki czystości, sprzęt utrzymania czystości, odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej.

Chcemy by nasi kontrahenci skoncentrowali się na meritum swojej działalności powierzając obsługę działu BHP naszej firmie. Proponujemy artykuły o zróżnicowanej cenie i jakości na każdą kieszeń i dla każdego klienta.
Prowadzimy współpracę z zakładami produkcyjnymi różnych branż, do których nasze artykuły dostarczamy własnym transportem. Proponujemy korzystne warunki współpracy ustalane indywidualnie z każdym klientem. Realizujemy również zamówienia specjalne, np. niespotykana kolorystyka odzieży, nietypowe rozmiary, czy nadruk z nazwą lub logo firmy.
Towary oferowane do sprzedaży przez naszą firmę, posiadają wszelkie, wymagane przez polskie prawo atesty i oznakowania zgodne z polskimi normami.
Oferując indywidualne podejście do każdego klienta mamy nadzieję na udaną współpracę i zapraszamy do naszego punktu obsługi klienta, gdzie istnieje możliwość konsultacji w zakresie optymalnego doboru artykułów BHP, sprawdzenia jakości tych artykułów oraz ich przymiarki.

Polna 115 Toruń

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 19:00
Wtorek:
07:00 - 19:00
Środa:
07:00 - 19:00
Czwartek:
07:00 - 19:00
Piątek:
07:00 - 19:00
Sobota:
07:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus google-plus
Forma aktywności
Hurt, Detal
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
9560005960
Słowa kluczowe
Hurtownia/sklep, odzież robocza, sprzęt BHP

Hurtownia BHP Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę