BELGIUM'S BEST Sp. z o.o.

verified_user
Kościuszki 20
62-300 Września, Polska
Poproś o informacje

BELGIUM'S BEST Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Anker Beginaże to małe, niezależne zespoły budynków w których Beginki piekły chleb, warzyły piwo, hodowały warzywa i leczyły chorych. Tak było też w beginażu w Mechelen. W 1471 roku siostry otrzymały pozwolenie na wytwarzanie piwa na swój własny użytek, nie będąc obciążanymi daniną i podatkami. Przez ponad trzy stulecia warzyły piwo czysto tradycyjnymi metodami. Bosteels Nazwa browaru wywodzi się od nazwiska rodziny, która go założyła. Tradycja browarnicza trwa tam już od ponad 200 lat. Obecnie opiekę nad firmą sprawują przedstawiciele szóstego pokolenia jej twórców. Siedziba znajduje się w małej miejscowości – Buggenhout. Produkty wielokrotnie nagradzane podczas targów i imprez branżowych. Corsendonk Belgijskie piwo jednego z opactw. Nazwa odnosi się do jednego z klasztorów w Oud-Turnhout, który założono w 1398 roku. Do jego zamknięcia w 1784 roku znajdował się tam duży browar oraz słodownia. W 1982 r. marka Corsendonk powróciła za sprawą firmy Keersmaekers w Oud-Turnhout. De Block Początki tego browaru sięgają XIV wieku, kiedy to Henricus De Block uzyskał pozwolenie na warzenie piwa od księcia Brabancji i Burgundii. Do rozwoju browaru w kolejnych pokoleniach najbardziej przyczynił się Louis De Block. Jego teść miał browar na rolniczych obszarach Baardegem. Wspólnymi siłami stworzyli znakomity smak piwa ukryty w wielu gatunkach. De Troch Okolice Brukseli, dokładniej region Wambeek i browar De Troch. To tu powstają znakomite piwa owocowe Chapeau. Pierwsze wzmianki o tym...

Kościuszki 20 Września

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 15:00
Wtorek:
07:00 - 15:00
Środa:
07:00 - 15:00
Czwartek:
07:00 - 15:00
Piątek:
07:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
dystrybutor piwa

BELGIUM'S BEST Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę