PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BARBRA

verified_user
ul. Łódzka 82,
95-054 Ksawerów , Polska
Poproś o informacje

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BARBRA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma specjalizuje się w produkcji katalogów i wzorników tkanin. Oferowane przez nas próbniki charakteryzują się wysoka jakością. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Każdego z naszych klientów traktujemy w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem. Ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasza praca opiera się na długoletniej praktyce i zdobytym doświadczeniu dzięki wykwalifikowanym pracownikom, dzięki którym gwarantujemy wykonanie usług na najwyższym poziomie.OFERTA:* próbniki tkanin* wzorniki tkanin* próbniki nici* próbniki wykładzin* okładki do próbników* okładki do katalogów* próbniki włóknin* próbniki pasmanterii* dodatki introligatorskieZapraszamy do współpracy!!! Firma Barbra oferuje swoim klientom: katalogi tkanin prĂłbniki tkanin wzorniki tkanin wzorce tkanin karty kolorĂłw tkanin introligatorstwo dodatki introligatorskie oprawy introligatorskie etykiety do tkanin śrubki ozdobne haki plastikowe haki metalowe Barbra katalogi tkanin prĂłbniki tkanin wzorce i wzorniki tkanin karty kolorĂłw tkanin introligatorstwo dodatki introligatorskie oprawy introligatorskie etykiety do tkanin śrubki ozdobne haki plastikowe haki metalowe

ul. Łódzka 82, Ksawerów

Numery telefonów
Strony
NIP
7310002126
Regon
470568920
Słowa kluczowe
producent wzorców, próbniki tkanin, wzorniki tkanin

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BARBRA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę