ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.

verified_user
478 polubień
8 ulubione
Modlińska 10
05-092 Izabelin-Dziekanówek, Polska
Poproś o informacje

Produkty z firmy ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.

ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma ATMSolutions należy do grupy BNS. Działalność firmy została zapoczątkowana w roku 2011 i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.

Początki firmy opierały się na sprzedaży mini frezarek do zastosowania amatorskiego oraz półprofesjonalnego. Wraz z biegiem czasu i szybkim rozwojem, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, oferta została poszerzona o profesjonalne, przemysłowe maszyny. Dziś w ofercie mogą Państwo znaleźć urządzenia począwszy od mini frezarek poprzez urządzenia laserowe, zgrzewarki, drukarki, wycinarki plazmowe, tokarki aż po wycinarki wodne oraz centra obróbcze.

Aktualnie ATMS to marka, która zatrudnia w swoich szeregach grupę wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie doradzą oraz dobiorą odpowiednią maszynę, zgodnie z potrzebami klienta. Gwarantujemy kompleksowe i fachowe doradztwo w dziedzinie technologii oraz wykonania projektów tak, aby były jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami klientów.

ATMSolutions to nie tylko marka znana ze sprzedaży maszyn. W ofercie firmy znajdują się również usługi na takich maszynach jak wycinarka plazmowa, frezarki, urządzenia laserowe, drukarki 3D oraz drukarki do tekstyliów i gadżetów. Park maszynowy jest systematycznie powiększany, co pozwala na coraz większe możliwości oraz elastyczność produkcji.

Firma oferuje

plotery laserowe, frezarki, plotery frezujące, wycinarki wodne, wycinarki plazmowe, znakowarki fiber, znakowarki laserowe, giętarki, drukarki DTG

Modlińska 10 Izabelin-Dziekanówek

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 15:00
Wtorek:
7:00 - 15:00
Środa:
7:00 - 15:00
Czwartek:
7:00 - 15:00
Piątek:
7:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Forma aktywności
Export, Produkcja
Forma prawna
Spółka komandytowa
NIP
7010437587
KRS
0000521707
Regon
147405160
Kategorie
firma kolejowa wyposażenie przemysłowe
Słowa kluczowe
Przedsiębiorstwo przemysłowe, maszyny cnc, wycinarki wodne

ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę