PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AJK S C R MIRAKOWSKI M KROTOWSKI

verified_user
ul. Przemysłowa 10
11-200 Bartoszyce, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AJK S C R MIRAKOWSKI M KROTOWSKI

Doorex Bartoszyce
Marksa 8/1, Bartoszyce
Pomiar-sprzedaż-montaż stolarki otworowej. Glazurnictwo i posadzkarstwo. Produk…

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AJK S C R MIRAKOWSKI M KROTOWSKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zapraszamy do naszej firmy i zapoznania się z pełną ofertą. Oferujemy profesjonalne wykończenie mieszkań, domów oraz biurowców. Zajmujemy się układaniem paneli, wykładzin i terakoty. Naszą specjalizacją jest stolarka okienna i drzwiowa. Montujemy bramy garażowe segmentowe i uchylne, panele ogrodzeniowe, ogrodzenia i siatki.Nasze towary pochodzą tylko od znanych, markowych dostawców. Wszystkie produkty dostarczamy własnym transportem.Poza tym oferujemy w cenach producenta:siatkę leśną i ogrodowąsłupki ogrodzenioweskobleprętydrutyPosiadamy nowoczesny, wyspecjalizowany sprzęt, dzięki czemu wszystkie nasze prace przebiegają szybko i sprawnie. Zespół doświadczonych pracowników wykonuje zadania sumiennie i rzetelnie.Kładziemy duży nacisk na profesjonalną obsługę klienta i wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy konkurencyjni pod względem cenowym, a do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty! AJK - panele idealnych wnętrz - Bartoszyce AJK - panele idealnych wnętrz - Bartoszyce - Start

ul. Przemysłowa 10 Bartoszyce

Numery telefonów
Strony
NIP
7431551636
Regon
510616150
Słowa kluczowe
okna, montaż okien, drzwi

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AJK S C R MIRAKOWSKI M KROTOWSKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę