Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny

verified_user
Szkolna 33
95-054 Ksawerów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny

Emo-Farm Sp. z o.o. Ksawerów
Łódzka 157, Ksawerów
Emo-Farm to spółka działąjąca na polskim rynku od 2003 r. na bazie firmy Emo, k…

Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny jest producent farmaceutyków. Krajem, w którym znajduje się Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Ksawerów.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: +48422128131

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Szkolna 33, 95-054 Ksawerów, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 51,68496, 19,37941, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Szkolna 33 Ksawerów

Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Produkcja
NIP
7311751025
Kategorie
producent farmaceutyków
Słowa kluczowe
lekarstwo, lek

Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę