Kancelaria Gospodarcza Partner Poland

verified_user
Saperów 6
82-300 Elbląg, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Kancelaria Gospodarcza Partner Poland

AMP CONSULTANT ARTUR PAŹ Elbląg
Jana III Sobieskiego 16A lok. 21, Elbląg
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
ul. Stanisława Leszczyńskiego 10/5, Elbląg
None
Leszczyńska Ewa. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego Elbląg
Tłumacz Przysięgły języka niemieckiego ElblÄ g
KOSZTEX Kosztorysy Nadzór budowlany - Mariusz Ziółkowski Elbląg
Biuro kosztorysowania i nadzoru robót budowlanych. Kosztorysy przeglądy technic…

Kancelaria Gospodarcza Partner Poland Informacje o firmie

Ogólne informacje

KANCELARIA GOSPODARCZA PARTNER POLAND łączy w sobie doświadczenie i fachowość w dziedzinie wsparcia rozwoju zagranicznych firm oraz przedsiębiorców indywidualnych w Polsce, oferując im kompleksowe usługi z zakresu:Analiz rynkowych i doradztwa gospodarczego,Zakładania i prowadzenia spółek/działalności gospod. w Polsce,Reprezentowania i obsługi zagranicznych firm podczas wydarzeń branżowychw Polsce (targów, konferencji, kongresów, misji gospodarczych) celem promocji i komunikacji na wymagających polskim rynku,Kompleksowego zarządzania obszarami marketingu, wsparcia sprzedaży i komunikacji w Polsce,Poszukiwania partnerów handlowych i niezawodnych dostawców w Polsce i regionie CEE,Prowadzenia procesów M&A; w Polsce,Reprezentowania i obsługi zagranicznych podmiotów w procesie wyszukania atrakcyjnych okazji inwestycyjnych, (np. zakupu nieruchomości oraz inwestycji strategicznych).Świadcząc usługi dla firm polskich działających lub zainteresowanych wejściem na rynki zagraniczne poprzez:Profesjonalne analizy rynkowe,Poszukiwania partnerów handlowych i nowych rynków zbytu poza granicami RP,Prowadzenia procesów M&A; poza RP,Reprezentowania I obsługi polskich przedsiębiorców I firm podczas wydarzeń branżowych (targów, konferencji, kongresów, misji gospodarczych) poza granicami RP.PARTNER POLAND to 14 lat spędzonych w międzynarodowym otoczeniu biznesowym, marketingu, sprzedaży i zarządzaniu projektami, a także przy poszukiwaniu właściwych partnerów do współpracy w Polsce i poza jej granicami. PARTNER POLAND to indywidualne podejście do każdego Klienta, poparte wnikliwą analizą rynkową oraz dedykowanym zespołem konsultantów obsługujących Klientów w 6 językach. Zaufało nam grono ważnych Klientów, dla których pracowaliśmy nad projektami w Polsce, Niemczech, Włoszech, Kanadzie, Finlandii i USA. Dla każdego Klienta poszukujemy indywidualnych rozwiązań, które najskuteczniej pomogą wypromować jego markę, zwiększyć sprzedaż produktów lub skutecznie zaistnieć na nowych rynkach.

Firma oferuje

Profesjonalne analizy rynkowe,
Poszukiwania partnerów handlowych i nowych rynków zbytu poza granicami RP,
Prowadzenia procesów M&A poza RP,
Reprezentowania I obsługi polskich przedsiębiorców I firm podczas wydarzeń branżowych (targów, konferencji, kongresów, misji gospodarczych) poza granicami RP

Saperów 6 Elbląg

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
Kategorie
konsultant
Słowa kluczowe
Zakładanie spółek, prowadzenie spółek, analizy rynku

Kancelaria Gospodarcza Partner Poland Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę